Groźny cień

Groźny cień

Autor: Arthur Conan Doyle

Akcja powieści Arthura Conan Doyle’a rozgrywa się w nadmorskiej miejscowości Berwick. Jack Calder. po zakończeniu nauki. powrócił właśnie do rodzinnego domu. Niebawem pojawia się tu również jego kuzynka o imieniu Edie. Dziewczyna niedawno straciła ojca. Piękna Edie kokietuje swoimi wdziękami Jacka oraz jego bliskiego przyjaciela Jima.

Pewnego dnia mężczyźni znajdują na plaży rozbitka. Ma on ze sobą skrzynkę pełną złotych monet…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Jak kamień w wodę. Polowanie na Pliszkę

Autor: Hanna Greń

Tylko ode mnie zależy twój los. Gdy w środku nocy usłyszysz szmer za oknami. to będę ja. i gdy w słońcu nagle pochłonie cię cień. to też będę ja. Nie uciekniesz przede mną.

Kiedy Kornelia zaczyna otrzymywać tajemnicze listy z pogróżkami. uważa to za głupi dowcip. Żyje na uboczu. nie wchodząc nikomu w drogę i nie nawiązując żadnych bliższych relacji z innymi ludźmi. kto więc mógłby życzyć jej śmierci? Jednak sytuacja staje się coraz poważniejsza. dlatego kobieta podejmuje decyzję o zgłoszeniu się na policję.

Nie jest to dla niej łatwe – jej dotychczasowe kontakty ze stróżami prawa nie należały do najprzyjemniejszych. Mężczyzna. którego przed laty oskarżyła o próbę gwałtu. sam był policjantem. a jego koledzy nie wierzyli. że mógł dopuścić się przestępstwa.

W wyniku zbiegu okoliczności kobieta natrafia na posterunku na tego samego funkcjonariusza. który niegdyś próbował ją zdyskredytować. aby chronić swojego przyjaciela. Mimo wrogiego nastawienia. to właśnie ten mężczyzna może okazać się dla Kornelii jedyną nadzieją.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 26.9


ISBN

9788378181279: Wydawnictwo

Format

37.9: https://woblink.com/ebook/czlowiek-z-wysokiego-zamku-philip-k-dick-5543u

Cena:


Filary Ziemi

Autor: Ken Follett

Walka o władzę. konflikty między monarchią. klerem i narodem. intrygi. seks. miłość. zdrada. mroczne tajemnice. krwawe zbrodnie. akty nienawiści i desperacji

FILARY ZIEMI. najsłynniejsza powieść Kena Folletta. to trzymająca w napięciu saga historyczno-przygodowa z fabułą osnutą wokół trwającej blisko czterdzieści lat budowy wielkiej katedry Kingsbridge. Dwunastowieczna Anglia pod rządami normańskich panów – w tle wojna domowa. konflikty na tle religijnym. spory o sukcesję na angielskim tronie. Na podstawie powieści w 2010 roku powstał serial telewizyjny wyprodukowany przez słynnego reżysera Ridleya Scotta. Główne role zagrali: Ian McShane. Matthew Macfadyen. Eddie Redmayne. Hayley Atwell. Rufus Sewell i Donald Sutherland.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 7.9


Kilka dni z życia Alice

Autor: Liane Moriarty

A gdyby ktoś wymazał z twojej pamięci dziesięć najważniejszych lat życia?

Alice Love. radosna i żywiołowa dwudziestodziewięciolatka. ma wszystko. o czym zawsze marzyła – własny dom. kochającego męża Nicka i dziecko w drodze. Wszystko zmienia się. gdy odzyskuje przytomność po wypadku na siłowni. Dowiaduje się. że ma 39 lat. jest matką trójki dzieci i właśnie rozwodzi się z Nickiem. Jest zdezorientowana i przerażona – nie potrafi sobie przypomnieć ostatnich dziesięciu lat swojego życia. Co więcej. Alice nie lubi nowej siebie – płytkiej materialistki.

Czy zdoła odzyskać utracone wspomnienia i uratować małżeństwo? Czy odkryje kim jest tajemnicza Gina. o której wszyscy boją się wspomnieć?

Historia. która zmusza do myślenia. w inteligentny sposób. bez cienia sentymentalizmu. z dystansem i humorem opisując przemiany. na jakie z biegiem czasu narażona jest rodzina.
„Courier Mail”

Liane Moriarty – australijska pisarka. autorka trzech powieści które trafiły na listy bestsellerów i zostały przełożone na siedem języków. Pod pseudonimem Moriarty wydała też cykl książek młodzieżowych. Mieszka w Sydney wraz z mężem i synem.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9proces rdzawienia, woda która niesie ciszę pdf, biblioteki internetowe, tischner krótki przewodnik po życiu, streszczenie kamienie na szaniec szczegółowe, w pustyni iw puszczy torrent, zapożyczenia z czeskiego, odległe brzegi, książki pdf za darmo do pobrania, ona ma siłę emily nagoski pdf, ryszard michalak, joanna małgorzata kania, strategie marketingowe pdf, stowarzyszenie umarłych poetów książka pdf, zapożyczenia z czeskiego, jungowski test osobowości, etymologia słów online, nieśmiałość. co to jest jak sobie z nią radzić, rodzina jest najważniejsza, błażej stolarski…