ISBN

ISBN

9788726128154: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/niezwykla-historia-sebastiana-van-pirka-marcin-wicha-199645u

Cena:


Wydawnictwo

Wydawnictwo Albatros: Format

189874

https://woblink.com/product-publication/download/189874/epub: 1

Cena:


Gdzie dawniej śpiewał ptak

Autor: Kate Wilhelm

Powieść zdobyła nagrody HUGO. JUPITERA I LOCUSA.

Najlepsza z dotąd napisanych powieści o klonowaniu. – „Locus”

Świat znalazł się na krawędzi — gwałtowne zmiany w przyrodzie. choroby o zasięgu globalnym. konflikt nuklearny i powszechna bezpłodność zagrażają istnieniu gatunku ludzkiego. Bogata rodzina Sumnerów postanawia walczyć o przetrwanie. tworząc w Appalachach odizolowany ośrodek naukowy. Nadzieję na ratunek widzi w klonowaniu ludzi. ale po kilku pokoleniach planuje wrócić do naturalnych metod prokreacji. Gdy dojrzewają pierwsze klony. zaczynają się pojawiać poważne problemy. Eksperyment z wolna wymyka się spod kontroli…

Pełna napięcia i emocji. zapadająca w pamięć. zmuszająca do refleksji powieść. Przepięknie i wciągająco opowiada o losie rodziny. jednostki i społeczeństwa w ekoapokaliptycznej scenerii.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9


ISBN

9788366718395: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/iluzja-percepcji-cz-i-stek-bzdu

Cena: 12.49


ISBN

9788366719293: Wydawnictwo

Format

13.65: https://woblink.com/ebook/dawne-rzady-a-rewolucja-alexis-de-tocqueville-205099u

Cena:


Boży kierunek

Autor: Groeschel Craig

PODEJMUJ DECYZJE. DZIĘKI KTÓRYM

TWOJE ŻYCIE BĘDZIE TAKIE.

JAKIEGO OCZEKUJE BÓG

Każdego dnia. chwila po chwili. twoje wybory sumują się i albo pogłębiają. albo umniejszają historię twojego życia.

W którą stronę zmierzasz? Czy zbierasz korzyści. wynikające z podejmowania właściwych decyzji? A może gdzieś utknąłeś i ciągle rozglądasz się w obawie przed nowymi przeszkodami? Gdziekolwiek się znajdujesz. masz przed sobą lepszą drogę i możesz wejść na nią dzisiaj.

W tym inspirującym przewodniku Craig Groeschel. autor bestselerów „New York Timesa”. pokazuje. w jaki sposób twoje decyzje mogą połączyć cię z Bogiem i poprowadzić do takiego życia. o jakim tylko śniłeś.

To nie jest kolejna wymyślna strategia. za pomocą której złożysz nierealne zobowiązania

:

Cena:


1

:

:

Cena:darmowe e-booki, królowa południa, łukasz strzępek, angielski biznesowy pdf, boy żeleński słówka, stiwen king, polskie książki obyczajowe, narzędzia skrawające pdf, sara shepard pretty little liars, joanna czeczott, koniec samotności wiśniewski, ajahn brahm, niecodzienny upominek, książka trzy kroki od siebie, niezła jazda, czynności wyjaśniające, ibul, emily giffin książki, lato w pensjonacie pod bukami, hołownia książka, na szczycie pdf, filmy na podstawie książki, lec stanisław, dobrochna kałwa, assassin’s creed origins pustelnie…