Tajlandia. Dwa spełnione marzenia

Tajlandia. Dwa spełnione marzenia

Autor: Paweł Skiba

Dwoje ludzi i ich pierwsza wielka podróż. Tajlandia widziana ich oczami jest autentyczna jak smak ostrego chili. Czasem bez planu. czasem realizując dawno snute marzenia. podróżują przez cały kraj. chłonąc jego różnorodność. Potem powstaje opowieść. w której zachwyt odkrytym na nowo światem miesza się z barwną refleksją.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Bernardinum

Cena: 34.9


Korona przeznaczenia

Autor: Sylwia Dubielecka

Były Mistrz Walk i jego ukochana uciekają ze Związku. aby rozpocząć wspólne życie na śnieżnej Północy. jednakże Przeznaczenie okazuje się silniejsze od marzeń. Przeszłość żąda od kochanków zadośćuczynienia za wyrządzone krzywdy. Severo. by ratować ukochaną. zostaje zmuszony do zawarcia krwawego paktu oraz wzięcia udziału w politycznej rozgrywce. której stawką jest tron Cesarstwa. Tymczasem Mrok. wykorzystując naiwność ukochanej byłego Mistrza. uwalnia się z wiekowego więzienia. by dopełnić zemsty i zmienić Los Kontynentu. Czy miłość może usprawiedliwić zbrodnię? Czy każdą krzywdę można wybaczyć?

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe

Cena: 34.99brat elia anioł ze stygmatami, dan ariely potęga irracjonalności, ślepnąć od świateł pdf doci, agnieszka siepielska antonio, zastęp harcerski a kuku, lem fiasko, jerzy dziewulski o terrorystach w polsce, jedyny podręcznik sprzedaży jakiego potrzebujesz, przesłania anielskie, zaufanie waluta przyszłości, olga wójcik, młyn nad czarnym potokiem, hiszpański lucyfer, tłumacz łacina na polski, 365 dni czesc 1, stephen king po zachodzie słońca…