Doktor Bianko i inne opowiadania

Doktor Bianko i inne opowiadania

Autor: Maciek Bielawski

Doktor Bianko to cykl kilkunastu krótkich. momentami wyjątkowo zabawnych. przeważnie jednak gorzkich opowieści o zwykłych ludziach. których charaktery. nawyki i doświadczenia wydają się czytelnikowi zaskakująco bliskie. Oszczędna w środkach. pozbawiona sentymentalizmu narracja stopniowo odsłania portrety kolejnych bohaterów: dorosłego syna. który nie spełnił oczekiwań rodziców. dziewczyny marzącej o karierze modelki czy rodziny skrycie podziwiającej lepsze życie poznanego na wakacjach mężczyzny.

Jędrny. precyzyjny. na pozór prosty. niekiedy subtelnie stylizowany język sprawia. że lektura Doktora Bianko będzie z jednej strony prawdziwą przyjemnością. z drugiej zaś niełatwą konfrontacją z sytuacjami. w któych sami nie chcielibyśmy być ukazani.

39.9: https://woblink.com/ebook/zmien-myslenie-a-zmienisz-swoje-zycie-brian-tracy-153939u

Cena:


ISBN

9788381358286: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/farma-joanne-ramos-160668u

Cena:


Invictus

Autor: Marcin Ciszewski

Polacy przegrywają Bitwę Warszawską w sierpniu 1920 roku. Pochód bolszewików trwa dalej. Rewolucja ogarnia całą Europę kontynentalną. W końcu. w grudniu 1922 roku utworzony zostaje Związek Socjalistycznych Republik Sowieckich. obejmujący terytorium od Władywostoku do Lizbony. W Europie tylko Wielka Brytania pozostaje jeszcze krajem demokratycznym. Stany Zjednoczone pogrążają się w kryzysie. wydatki na armię i flotę zostają zredukowane. Pozostałe środki grupa wpływowych polityków i wojskowych wykorzystuje do budowy w miejsce standardowych okrętów największego pancernika w dziejach. okrętu wielokrotnie silniejszego od najsilniejszych pancerników sowieckich. Jego dowódcą zostaje wiceadmirał Frank Bratten. człowiek będący zagorzałym przeciwnikiem budowy wielkiego okrętu.

Jest rok 1941. Sowieci w błyskaw

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 36.9


Z punktu widzenia kota

Autor: Anna Onichimowska

Jeśli lubicie romanse. ta książka jest na pewno dla Was! Jeśli gustujecie w kryminałach – to jest to! Jeśli potrzebujecie się pośmiać i nie macie z czego – przeczytajcie Kota. A jeśli jesteście zgorzkniałymi ponurakami. którzy nie znoszą słońca. pięknych kobiet i zwariowanych historii – zawsze macie szansę na zmianę. bo podobno nigdy nie jest za późno!

Lato w Toskanii. Piękna posiadłość staje się na kilka tygodni wspólną siedzibą atrakcyjnej malarki i małżeństwa z Florencji. Mimo różnicy charakterów i upodobań. wszystko miałoby szansę ułożyć się nieźle. gdyby nie kot Albert. uważający się – i nie bez racji – za prawowitego właściciela willi z basenem. „Najeźdźcy”. którzy próbują podporządkować sobie kota. są na straconej pozycji.

17.9: https://woblink.com/ebook/wiecej-niz-klub-pawel-beresewicz-154044u

Cena:


ISBN

9788366278219: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/z-ciszy-martyna-senator-153918u

Cena:


Perska zmysłowość

Autor: Laila Shukri

Szaleńcza miłość nawet za cenę śmierci?

Znana z ‚Perskiej zazdrości’ Joanna. podejrzewając swojego męża. kuwejckiego biznesmena. o kolejną zdradę. pod wpływem impulsu wylatuje na rajską wyspę Bali. W towarzystwie swojej przyjaciółki Angeliki i Jennifer. świeżo upieczonej rozwódki. chce zapomnieć o małżeńskich problemach i wcześniejszych dramatycznych przeżyciach.
Kiedy na jej drodze staje Richard. zniewalająco przystojny Amerykanin. który razem ze swoimi kolegami przyjechał na Bali. aby wesprzeć Jennifer. Joanna zakochuje się w nim niemal od pierwszego wejrzenia.
Czy jej mąż. Ali. dowie się o zdradzie? Czy czeka ją straszna kara ukamienowania. która w jego kulturze grozi kobiecie za cudzołóstwo? Czy Joanna będzie miała możliwość wyboru? Do czego zaprowadzi ją szaleńcza miłość. która ogarnęła ją niespodziewanie na czarownej wyspie Bali?
Laila Shukri po raz kolejny wprowadza czytelnika w świat wielkich uczuć i namiętności.

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu. Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego. czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie czy w ociekającym luksusem hotelu. udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. W 2014 roku ukazała się ‚Perska miłość’. jej debiut powieściowy. który podbił serca polskich czytelniczek. Kolejne tytuły: ‚Byłam służącą w arabskich pałacach’. ‚Perska zazdrość’. ‚Jestem żoną szejka’. ‚Perska namiętność’. ‚Byłam kochanką arabskich szejków’. ‚Perska nienawiść’ i ‚Jestem żoną terrorysty’. trafiły na listy bestsellerów i sprzedały się w nakładzie przekraczającym pół miliona egzemplarzy.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28to koniec anno, chomikuj kolejne 365 dni, chyłka kasacja książka, hanna gren, homo deus chomikuj, eve poradnik, jak słuchać, cezary obczyński, justyna kopińska wiek, waginy chomikuj, bogate, prosperita aktywna, trylogia silos, mobi czy epub, zbrodnia i kara pdf, tylko sprawiedliwość, duchowość ciała…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin