Wydawnictwo

Wydawnictwo

Saga Egmont: Format

199649

https://woblink.com/product-publication/download/199649/epub: 1

Cena:


:

:

Cena:


Ojciec Goriot

Autor: Honoré de Balzac

Paryż. rok 1819. Eugeniusz de Rastignac studiuje prawo i liczy na awans społeczny. w czym wspiera go kuzynka. wicehrabina Madame de Beauséant. Jan Joachim Goriot jest emerytowanym producentem makaronu. który poświęcił majątek. by pomóc swoim córkom. Vautrin to tajemniczy propagandzista. Losy trójki różniących się od siebie mężczyzn splatają się w paryskim pensjonacie Maison Vaquer. Na próbę wystawione będą wszystkie marzenia i relacje prywatne bohaterów. Autor poddaje analizie istotę rodziny i małżeństwa. a wyniki jego dociekań nie napawają optymizmem.

„Ojciec Goriot’ powszechnie uważany jest za najważniejszy utwór Balzaka. Wchodzi w skład „Scen z życia prywatnego’ cyklu „Komedia ludzka’. w którym pisarz przedstawił czasy od rewolucji francuskiej do rządów Ludwika Filipa.

12.99: https://woblink.com/ebook/stara-basn-jozef-ignacy-kraszewski-200914u

Cena:


ISBN

9788711662359: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/upiorny-dom-stanislaw-wotowski-200931u

Cena:


ISBN

9788726208887: Wydawnictwo

Format

2.99: https://woblink.com/ebook/przyplyw-zadzy-opowiadanie-erotyczne-b-j-hermansson-199828u

Cena:


Letnicy 2: Historia Ulfa – opowiadanie erotyczne

Autor: Kjeldberg Ane-Marie

Ulf Viig spędza samotnie czas w swoim domku letniskowym. gdzie próbuje pisać książkę. po tym jak Solbjørg od niego odeszła. Domek stoi na uboczu w dość opustoszałej okolicy. ale w willi Havstuen za zasuniętymi zasłonami siedzi młodziutka Tove Svart i usiłuje pozbierać się po rozwodzie z Jensem. Przyjeżdża też nowy właściciel domku sąsiadującego z posiadłością Ulfa. pisarz Frederik Mørk.

Gdy tych troje się spotyka. Ulf odkrywa nieznane mu dotąd zakamarki własnego ja i tęsknoty. które poruszają nim do żywego.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Opowieści nadzwyczajne – Tom I

Autor: Edgar Allan Poe

Pierwszy tom opowiadań amerykańskiego poety i nowelisty Edgara Allana Poe. Twórca tak zwanego czarnego romantyzmu w swoich utworach zabiera czytelników w świat pełen grozy i niepokoju. Buduje wnikliwe studia ludzkiej psychiki wystawianej na ekstremalne sytuacje. „Opowieści nadzwyczajne’ w mistrzowskim przekładzie Bolesława Leśmiana są zaproszeniem do świata pełnego mrocznych tajemnic.

Spis utworów:

1. WYSPA ZAKLĘTA

2. MORELLA

3. SERCE OSKARŻYCIELEM

4. BECZKA AMONTILLADA

5. MILCZENIE

6. STUDNIA I WAHADŁO

7. CIEŃ

8. DJABEŁ NA WIEŻY

9. KRÓL DŻUMIEC

10. ZAGŁADA DOMU USHER’ÓW

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99tysiąc szkół na tysiąclecie, tego kwiatu to pół światu, ulysses joyce, sapkowski mobi, mróz ekstradycja chomikuj, kto zabrał mój ser wnioski, ostatnie życzenie ebook, przyroda klasa 4 sprawdziany dla ucznia, sprzedawcy marzeń, andrzej syska szafrański, lukier ksiazka, ciało nie kłamie pdf, dawid ickea, etyka zawodu psychologa, nowy lepszy świat…