Siła nadziei

Siła nadziei

Autor: o. Joachim Badeni OP

Ukazująca się nakładem Wydawnictwa Stacja7 książka jest rozszerzeniem wydanych wcześniej rozmów z ojcem Badenim “Uwierzcie w koniec świata” i “Wyjdź do światła” o niepublikowane dotąd wypowiedzi charyzmatycznego dominikanina. który odszedł w 2010 roku w opinii świętości.

OJCIEC JOACHIM BADENI – ceniony kaznodzieja. wieloletni duszpasterz akademicki. filozof. arystokrata i mistyk. na kartach książki wzywa do gotowości na ponowne przyjście Chrystusa. Podejmuje ten ważny temat bez patosu i zadęcia. stanowczo. lecz i z właściwym sobie poczuciem humoru. Dzieli się bogatym doświadczeniem życiowym i żywym doświadczeniem religijnym. ujmując przy tym szczerością.

„Siła nadziei. Uwierzcie w koniec świata” zachęca. by nie tylko w koniec świata wierzyć. ale by pójść dalej i prz

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 36


ISBN

9788377796733: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/trzynascie-opowiesci-ksawery-pruszynski-204737u

Cena:


W Central Parku

Autor: Wojciech Karpiński

„W Central Parku” Wojciecha Karpińskiego to opis podróży do Nowego Świata (każda istotna podróż jest wyprawą do Nowego Świata). wędrówka w przyszłość. ku temu. co nowe. przy jednoczesnym odkrywaniu przeszłości. swoich korzeni. dopisywania genealogii. Przewodnikami w podróży Karpińskiego są pisarze. malarze i myśliciele: Gombrowicz. Miłosz. Hockney. Nabokov. Sołżenicyn i Tocqueville.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Próby

Cena: 19.9


Wydawnictwo

Saga Egmont: Format

199826

https://woblink.com/product-publication/download/199826/epub: 1

Cena:


Fachowiec poszukiwany część 2 – opowiadanie erotyczne

Autor: Tempest Christina

‚Sara delektuje się zapachem jego skóry. który jest mieszanką perfum i jego własnego zapachu. i który sprawia. że czuje się bardziej pijana niż po piwie. które zdążyła wypić na imprezie. Już po tej krótkiej grze wstępnej Sara czuje pulsowanie między nogami i jest gotowa. by go w sobie poczuć. Sara pamięta. jak długo i chętnie Thor lizał ją za pierwszym razem. gdy uprawiali seks. Może nadszedł czas. by dać mu coś w zamian.’

Sara myślała. że poranek spędzony z fachowcem od podłóg. Thorem. był tylko jednorazowym numerkiem. Ale gdy spotykają się na imprezie. nie potrafią się sobie oprzeć.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


ISBN

9788366718043: Wydawnictwo

Format

14.95: https://woblink.com/ebook/sztuka-dawania-prezentow-anna-szczesna-197735u

Cena:


Homo Biologicus

Autor: Piazza Pier-Vincenzo

Czy możemy liczyć. że naszą zmienną naturę. niekiedy przelotne albo błahe aspiracje. zachowania. czy wreszcie uduchowienie uda nam się wyjaśnić poprzez poznanie mechanizmów biologicznych?

Neurobiolog Pier Vincenzo Piazza uważa. że współczesna biologia może wyjaśniać nie tylko. jak przebiegają procesy w ciele człowieka. ale także dlaczego coś się dzieje w naszym wewnętrznym świecie.

Dlaczego szukamy wolności. ale kochamy też porządek?

Co sprawia. że uważamy się za gatunek nadrzędny na kuli ziemskiej. i czy naprawdę jesteśmy lepsi od innych zwierząt?

Dlaczego zamiast iść naprzód. chodzimy w kółko i ciągle oscylujemy między przeciwnymi wizjami rzeczywistości: demokracją lub totalitaryzmem. duchowością lub materializmem. nadmiarem lub niedostatkiem?

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


NIEprzegrany zakład

Autor: Tomala Weronika

Cyniczny biznesmen i skromna kelnerka. Szansa na znajomość jak jeden na tysiąc. Szansa na miłość?…

Kolejna powieść autorki Tam. gdzie diabeł mówi dobranoc

Filip. zamożny przedsiębiorca. jak co roku bierze udział w świątecznej akcji organizowanej przez fundację na rzecz biednych dzieci. Nie z dobroci serca. ale by wykreować dobry wizerunek firmy. Tak trafia na list chłopca. który zaskakuje go swoim skromnym marzeniem. Filip upatruje w tym podstęp. co staje się powodem sprzeczki między nim a sekretarką. w wyniku której zawierają zakład. By przekonać się. kto ma rację. mężczyzna zdobywa adres rodziny nadawcy. Na miejscu. w ubogiej dzielnicy. drzwi otwiera mu zdezorientowana kobieta.

Natalia jest samotną matką. Ciężko pracuje jako kelnerka. by utrzymać siebie i syna. Niespodziewane pojawienie się młodego biznesmena wywołuje zamieszanie i Natalia wyrzuca go za drzwi. Filip nie przywykł do takiego traktowania ani do kobiet obojętnych na jego urok. Nie potrafi jednak zapomnieć pięknych. orzechowych oczu Natalii. Postanawia nie odpuszczać. Pomiędzy tą dwójką rodzi się coś. przed czym oboje starają się bronić…

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32ksiazki online, wyznanie mojżeszowe, sobczak czerń, pit 11 2018 pdf, motyw książki w filmie, historia xix wieku przeobrażenie świata, sylaby do druku pdf, bankowość elektroniczna pdf, biomechanika sportu, igrzyska śmierci pdf, lektura felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi pdf, nowoczesność epoka, dziecko z mgły, bezkres magii pdf, czarna owca książka, krótki przewodnik po życiu, z przejmującego zimna, pocketbook touch lux 4 recenzja…