https://woblink.com/product-publication/download/123678/epub

https://woblink.com/product-publication/download/123678/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788328708365: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/dziewczeta-z-auschwitz-sylwia-winnik-33663u

Cena:


Dziki ogień

Autor: Ann Cleeves

Elektryzujący finał serii szetlandzkiej!

Angielska rodzina – Helena i Daniel Flemingowie – postanawia przenieść się na Szetlandy. Mają nadzieję. że przeprowadzka będzie nowym początkiem ich małżeństwa. Chcą również zapewnić lepsze życie autystycznemu synowi. Wkrótce po ich wprowadzeniu się do nowego domu. dotychczasowy właściciel posesji popełnia samobójstwo. 

Na Flemingów pada cień podejrzeń. Otrzymują groźby. ktoś wysyła im rysunki szubienicy. Gdy w ich domu zostaje odnalezione ciało młodej opiekunki do dzieci. plotki o tej rodzinie rozprzestrzeniają się jak dziki ogień. 

Jimmy Perez staje przed kolejnym trudnym wyzwaniem. Tylko czy jest na nie gotowy?

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 31.9


Psychiatrzy. Sekrety polskich gabinetów

Autor: Ewa Pągowska

Co się dzieje za zamkniętymi drzwiami polskich gabinetów i szpitali psychiatrycznych?

Psychiatria przez lata była uznawana za czarną owcę medycyny. Wciąż zresztą budzi wiele kontrowersji. a osoby z zaburzeniami psychicznymi mierzą się z krzywdzącymi stereotypami.

Ewa Pągowska szczerze i bez tabu rozmawia z psychiatrami o tym. jak wyglądają kulisy pracy w ich zawodzie i jaka jest naprawdę kondycja psychiczna Polaków. Podejmuje między innymi tematy związane z depresją. schizofrenią. a także leczeniem dzieci i młodzieży. Pyta o to. jakie konsekwencje dla naszego zdrowia mentalnego będzie mieć doświadczenie pandemii.

Nie unika trudnych tematów. takich jak psychiatria sądowa. psychopatia czy zaburzenia seksualne. Pyta o stosowanie elektrowstrząsów i psychod

:

Cena:xavier pascual lopez, ja inkwizytor wieże do nieba, książka titanic, wszechświat w twojej dłoni pdf, tomasz piątek macierewicz i jego tajemnice, malutka czarownica pdf, czarownica camilla lackberg pdf, agnieszka adamowicz, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi cała książka, maciej janiszewski, psychologia jedzenia, pediatria lissauer 2019, powiedz mi jak będzie, co to zoologia…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin