Dziesięć rzeczy które powinniście zrobić gdy życie wam się rozpada

Dziesięć rzeczy które powinniście zrobić gdy życie wam się rozpada

Autor: Daphne Kingma

Przeżywasz życiowy kryzys? Utraciłeś kogoś bliskiego? Dopadła cię poważna choroba? Jesteś bankrutem? Nie wiesz co robić? Nikt nie wie – bo skąd mielibyśmy wiedzieć. co robić jeżeli jeszcze nigdy w życiu nie było nam tak źle. nigdy nie odczuwaliśmy takiego cierpienia. Autorka opisuje przypadki konkretnych osób. które poradziły sobie w sytuacjach skrajnych. Sporządziła listę rzeczy. które trzeba zrobić. gdy życie się rozpada. w odpowiedzi na gorącą prośbę swojego przyjaciela. Tak powstała ta książka. która pomogła już wielu osobom. Być może pomoże także Tobie? Nie gwarantujemy. że po lekturze od razu i radykalnie zmieni się Twoje życie ale chociaż dowiesz się jakie konkretne działania stoją przed tobą.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


Gliniany most

Autor: Markus Zusak

Długo wyczekiwana nowa powieść Markusa Zusaka. autora światowego fenomenu – „Złodziejki książek”.

Pięciu braci Dunbar mieszka w pogrążonym w chaosie domu bez dorosłych. Pewnego dnia nagle pojawia się ojciec. który porzucił ich po śmierci matki chłopców. Teraz chce. żeby jeden z nich wybudował z nim most. Niespodziewaną propozycję przyjmuje Clay. dręczony skrywaną od dawna tajemnicą. Dlaczego jest tak zdruzgotany? I dlaczego musi podjąć się tego niezwykłego wyzwania?

Ta poetycka. wielowarstwowa. pełna zwrotów akcji i retrospekcji saga rodzinna to popis charakterystycznego dla Markusa Zusaka stylu.

Markus Zusak (ur. 1975) jest autorem pięciu książek. w tym światowego bestsellera „Złodziejka książek”. przetłumaczonego na ponad czterdzieści języków. Od pierwszego wydania w 2005 roku powieść znajduje się na liście bestsellerów „New York Timesa’ (czyli już ponad dekadę!). co czyni autora jednym z najbardziej znanych pisarzy australijskich. Zusak do dziś zajmuje pierwsze miejsca na listach bestsellerów Amazon.com. Amazon.co.uk. „New York Timesa” oraz w wielu krajach Ameryki Południowej. Europy i Azji.

Jego pierwsze trzy powieści („Moje tak zwane życie”. „Walczący Ruben Wolfe” i nietłumaczona na język polski „When Dogs Cry”. wydana też jako „Getting the Girl”). ukazały się w latach 1999–2001. zdobywając nagrody w Australii i USA. „Posłaniec” oraz „Złodziejka książek” otrzymały wiele nagród literackich. wielokrotnie były nagradzane przez czytelników oraz zajmowały wysokie miejsca na listach bestsellerów.

W 2013 roku „Złodziejka książek” została sfilmowana. Adaptację wyprodukowała wytwórnia Twentieth Century Fox. W filmie wyreżyserowanym przez zdobywcę nagrody Emmy. Briana Percivala („Downton Abbey”). zagrali m.in.: Geoffrey Rush („Blask”. „Jak zostać królem”). Emily Watson („Przełamując fale”. „Anna Karenina”) oraz Sophie Nelisse („Pan Lazhar”) jako Liesel Meminger. tytułowa złodziejka książek.

W roku 2014 Zusak otrzymał nagrodę American Library Association’s Margaret Edwards za istotny wkład w literaturę young adult za całokształt twórczości od powieści „Moje tak zwane życie” po „Złodziejkę książek”.

O swojej najnowszej. długo wyczekiwanej książce mówi tak: „Clay Dunbar buduje most z wielu powodów: dla braci. żeby uhonorować rodziców. ale również po to. by ocalić siebie. By stał się cud”.

Markus Zusak dorastał w Sydney. gdzie wciąż mieszka z żoną i dwójką dzieci.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 39.9


The Secrets Women’s infidelity Why and for what Reasons Women Cheat. and how to Recognize it from A to Z

Autor: Grzegorz Kubik

Modern times are different from those of our parents. Even 10 years ago a few people had the internet at home. and today there is hardly anyone without the Internet. but on the phone. The same is with women who differs much from their mothers..Our times are dripping with nudity and sex. which pour out on us from TV screens and computers. You can see it in the commercials. music videos and newspapers. All these affects on male-female relationships..

Since women are different. so are the relationships. Nowadays. women find it easier to disclose than even ten years ago. This book is a complete guide that describes from A to Z the secrets of women’s infidelity.

What will you learn from this book?:

– You will learn the

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9badania naukowe w pielęgniarstwie notatki, siła strachu książka, pierre-joseph proudhon, krzysztof ślusarek psycholog, nocny patrol, bestariusz słowiański, homo sapiens książka, król edyp sofokles pdf, jacek bartosiak książka, king wielki marsz, syberia poradnik, mirosław oczkoś, bolesław andrzejewski, wołanie kukułki audiobook, angielski dla pielęgniarek pdf, annapurna książka, requiem dla snu książka, pismo żydowskie, modele predykcyjne…