Fundamenty wiary

Fundamenty wiary

Autor: David Weber

Piąty tom cyklu ‚Schronienie’!

Wyspiarskie Imperium Charisu toczy walkę o przetrwanie. Większość jego obywateli nie wie jednak. za co tak naprawdę oddaje życie. Charis ma już na koncie serię oszałamiających zwycięstw na morzach i oceanach Schronienia. ale żeby wygrać wojnę i zachować niezależność. musi pokonać Kościół na jego własnym terenie. Jak jednak przenieść wojnę na kontynenty. które zamieszkuje piętnastokrotnie większa liczba ludności? Jak powstrzymać wroga od kontrataku?

Władcy Charisu wiedzą. że muszą znaleźć odpowiedzi na te pytania… i to szybko. Tortury w lochach Inkwizycji i egzekucje są coraz częstsze. Kler podburza obywateli do buntów.a religijni fanatycy sieją zniszczenie na ziemiach Charisu. Kolejni zabójcy nastają na życie cesarza Cayleba i jego małżonki. A Merlin Athrawes. cybernetyczny awatar kobiety zmarłej przed tysiącem lat. odkrywa w końcu. co kryje się pod Świątynią w odległym Syjonie. Mężczyźni i kobiety walczą o wolność i tolerancję dla wszystkich ludzi. budując w pocie i krwi fundamenty przyszłej cywilizacji. Czy okażą się one jednak wystarczająco mocne. by spełnić ich nadzieje?

David Weber. jedna z największych gwiazd światowej fantastyki. znany jest przede wszystkim z doskonałych cykli militarnej SF (HONOR HARRINGTON. STARFIRE) i rewelacyjnej space opery SCHRONIENIE. Łączny nakład jego książek przekroczył już siedem milionów egzemplarzy. Aż dwadzieścia dwa tytuły jego autorstwa trafiły na listę bestsellerów „New York Timesa”.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


Pranajama – uzdrawiająca moc oddechu. Odpręż ciało. oczyść umysł i pozbądź się bólu

Autor: Skuban Ralph

Natłok obowiązków. stres. przemęczenie i brak energii dają Ci się we znaki? Chciałbyś zwolnić tempo i wziąć głęboki oddech? Teraz jest to możliwe dzięki pranajamie. Autor. ekspert z dziedziny jogi. podaje skuteczne techniki ćwiczeń oddechowych na poprawę zdrowia i samopoczucia. Stosując je przejmiesz kontrolę nad umysłem. pozbędziesz się negatywnych myśli i osiągniesz wewnętrzny spokój. Pobudzisz układ nerwowy. uaktywnisz samuouzdrawiające moce organizmu i pozbędziesz się dolegliwości. Z pomocą zawartych w publikacji ćwiczeń odprężysz ciało. uwolnisz się od stresu i bólu. Poczujesz przypływ nowej życiowej energii i będziesz gotowy do działania. Pranajama – zdrowe oddychanie.

Wydawnictwo: Studi

Cena:


Miesiąc marzeń

Autor: Sharon Kendrick

Właściciel stoczni Ariston Kavakos obawia się. że Keeley Turner. z którą przed laty przeżył przelotną przygodę. teraz chce uwieść jego młodszego brata. Sądzi. że jest ona taka sama jak jej matka aktorka. która szuka bogatego mężczyzny. by żyć na jego koszt. Brat właśnie ma się zaręczyć z Greczynką z dobrego domu. a Ariston wie. że urokowi Keeley trudno się oprzeć. Najlepiej. by na jakiś czas zniknęła z Londynu. Proponuje jej dobrze płatną pracę przez miesiąc na swojej wyspie… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99cyberprzemoc pdf, pan widmowej wyspy, pieronie, biskup ryś książki, ebook pdf, wydawnictwo proszynski, samorząd terytorialny książki pdf, ebooki, oliver twist książka, poza dobrem i złem pdf, tradycje chin, pokusa erin, audiobook, drach szczepan twardoch, ebok książki, stulecie winnych pdf, what if książka, lilianna anna szafrańska pdf, na szczycie tom 2 pdf, bieganie po torach, robert monroe pdf, sniper ghost warrior 2 poradnik, geometria wykreślna książka, stephen king gra geralda…