https://woblink.com/product-publication/download/206761/epub

https://woblink.com/product-publication/download/206761/epub

1:

:

Cena:


Leonardo da Vinci

Autor: Walter Isaacson

Odwołując się do liczących tysiące stron notatników geniusza. a także do najnowszych odkryć związanych z jego życiem i dorobkiem. Walter Isaacson snuje porywającą opowieść i po mistrzowsku splata wątki twórczości artystycznej Leonarda z jego dokonaniami naukowymi.

Spod pędzla Leonarda wyszły dwa najsłynniejsze obrazy w historii malarstwa: Ostatnia Wieczerza i Mona Lisa. On sam uważał się jednak nie tylko za malarza. ale też za naukowca i inżyniera. Z pasją graniczącą niekiedy z obsesją prowadził nowatorskie badania nad anatomią człowieka. skamieniałościami. ptakami. maszynami latającymi. botaniką. geologią i sztuką projektowania broni. Niezwykła umiejętność łączenia nauk humanistycznych i przyrodniczych – której symbolem stał się Człowiek witruwia

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 8.9


Format

EPUB.MOBI: 177312

https://woblink.com/ebook/zadra-robert-malecki-177312u

:

Cena:


Wyznania socjopatki. Życie w ukryciu

Autor: M.E. Thomas

Jedyna książka o socjopatach napisana przez osobę ze zdiagnozowaną socjopatią.

 

Niszczenie ludzi. Uwielbiam sposób. w jaki ta fraza brzmi. jak smakuje. NISZCZENIE LUDZI JEST SMAKOWITE.

Lubię ludzi. Lubię ich tak bardzo. że chcę ich DOTYKAĆ. KSZTAŁTOWAĆ albo NISZCZYĆ według własnego upodobania. Niekoniecznie po to. żeby zobaczyć rezultaty swoich działań. po prostu dlatego. że chcę korzystać ze swojej władzy.

Czasem potrzebuję spuścić trochę pary. Więc niszczę ludzi. TO NIE JEST NIELEGALNE. jest trudne do udowodnienia i pozwala mi nacieszyć się władzą. Lubię czuć. że MOGĘ TO ROBIĆ i że JESTEM W TYM DOBRA. Fakt. że to coś złego i że wyrządzam krzywdę innym. niekoniecznie ma dla mnie znaczenie.

Lubię ludzi. Mam krąg bliskich przyjaciół. kt

23.3: https://woblink.com/ebook/czas-tajemnic-saga-o-karli-linde-tom-1-marzena-rogalska-205754u

Cena:anna wacławik orpik, walka o ulice, oto jest kasia tekst, zamek w chmurach, szkice piórkiem, socjologia rodziny pdf, zaryzykuję dla ciebie pdf, książki o prostytucji, pożegnanie z diabłem i czarownicą, sławomir stępień, poglądy filozofów oświecenia, oriana fallaci biografia, just cause 3 poradnik, proste odcinki kąty-sprawdzian kl 4, obrzydliwa anatomia, tomasz komenda ksiazka, małgorzata kossowska, bossman vi keeland pdf pl chomikuj, czynnosci procesowe…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin