Wojna hybrydowa

Wojna hybrydowa

Autor: Antoni Langer

Rosyjscy dywersanci rozniecają płomień wojny domowej w państwach bałtyckich. 

W Polsce toczy się wielowątkowa gra z udziałem polityków. żołnierzy. policjantów i przestępców. 

Wiele. pozornie niepowiązanych ze sobą zdarzeń. w oddalonych od siebie miejscach. ostatecznie splata się w jeden konflikt i jedną decydującą bitwę. toczoną równolegle na morzu. lądzie i w powietrzu…

 

Antoni Langer debiutował powieścią sensacyjną „Sprawą Generała”. Jego najnowsza książka dodatkowo kipi batalistyką. Autor. zajmujący się na co dzień zagadnieniami obronności. pokazuje. jak może wyglądać wojna hybrydowa przeciwko Polsce. Co może się stać. gdy odsuną się od nas kolejni sojusznicy. a politycy zaangażowani w lokalne rozgrywki nie zauważą w porę zewnętrznego zagrożenia.

26: https://woblink.com/ebook/hanemann-chwin-stefan-148172u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/21155/epub

1:

:

Cena:


Larista

Autor: Melissa Darwood

Pierwszy tom nieziemskiej serii pełnej miłości!

Larysa przez całe swoje życie marzyła o miłości od pierwszego wejrzenia. I to takiej. która nigdy nie przeminie. Kiedy na swojej drodze spotyka Gabriela. tajemniczego Nieznajomego z sennego koszmaru. jeszcze nie wie. że jej dotychczasowe życie się skończyło. Zarówno on. jak i niedawno poznany Daniel. mają plany względem dziewczyny. Jednak tylko jeden z nich ma przyjazne zamiary. Czy dziewczyna wybierze właściwie?

Życie Larysy całkowicie się zmienia. kiedy pojawia się w nim Gabriel. Ten mężczyzna coś ukrywa. coś. co sprawia. że dziewczyna czuje się śledzona.

Kim są tajemniczy Guardianie i Tentatorzy? Dlaczego życie Larysy jest w niebezpieczeństwie? Czy w dzisiejszych czasach jest miejsce na miłość od pierwszego wejrzenia?

__ Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Niezwykłe kobiety Drugiej Rzeczypospolitej

Autor: Jerzy Chociłowski

Lata 1918-1939 zapisały się w historii Polski nie tylko rozwojem gospodarczym i politycznymi zawirowaniami towarzyszącymi odbudowie niepodległego państwa. ale także znaczącymi zmianami obyczajowymi. wśród których na pierwszy plan wysuwa się emancypacja kobiet.

Nadzwyczajne. niepospolite. zachwycające. wybitne. nietuzinkowe. Bez kompleksów. na przekór stereotypom. często wbrew społecznym normom i przesądom. śmiało rozwijały skrzydła w sztuce. nauce. literaturze i polityce. Odważnie prezentowały światu owoce swojego talentu. z zapałem współtworząc intelektualne i artystyczne zręby odzyskanej polskiej państwowości. Bez nich uboższe byłoby nie tylko międzywojenne XX-lecie. ale i czasy nam współczesne. Wspaniałe kobiety. o których warto i trzeba pamię

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


EPUB.MOBI

175660: 29.99

https://woblink.com/product-publication/download/175660/epub

:

Cena:christopher lasch, bartnik wojciech, nie hańbi, ebook dl, nemezis i inne utwory poetyckie, czy to pierdzi, luca vitiello cora reilly pdf pl, powieść f dostojewskiego, na progu zła pdf, mistrz i małgorzata ebook, batman przeklęty, agonia kapusta, najlepszy kryminal, wprowadzenie do rachunkowości ewa śnieżek pdf…