Amerykańska Królowa. Nowy Camelot. Tom 1

Amerykańska Królowa. Nowy Camelot. Tom 1

Autor: Sierra Simone

Nikt nie powinien odkryć. co połączyło ją z najważniejszymi osobami w państwie

Kiedy Greer Galloway ma piętnaście lat. spotyka Asha. który kradnie jej pierwszy pocałunek i rozkochuje ją w sobie na długi czas. Kilka lat później poznaje Embry’ego. który zostaje jej pierwszym kochankiem. Wkrótce jeden z nich będzie prezydentem. a drugi wiceprezydentem USA.

Ash i Embry są jedynymi mężczyznami w życiu Greer. do których kiedykolwiek coś czuła. Kiedy prezydent Ash prosi Embry’ego. aby ją sprowadził. kobieta ma serce rozdarte na pół.

Wkrótce Greer wikła się w sieć sekretów i domysłów. która rodzi skandaliczny związek na najwyższych szczeblach władzy. Jednak nikt nie zdaje sobie sprawy. że jest ktoś. kto obserwuje bacznie każdy ich ruch.

__

‚Pyszna i n

: Studio Astropsychologii

Cena: 29.2


ISBN

9788363548605: Wydawnictwo

Format

4.9: https://woblink.com/ebook/wypracowania-boleslaw-lesmian-wybor-wierszy-praca-zbiorowa-142250u

Cena:


ISBN

9788379008292: Wydawnictwo

Format

4.9: https://woblink.com/ebook/wypracowania-eliza-orzeszkowa-nowele-wybrane-praca-zbiorowa-142331u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/142241/epub

1:

:

Cena:


Wypracowania – A. Czechow „Utwory wybrane”

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – A. Czechow „Utwory wybrane”

Opisy wypracowań:

Charakterystyka Oczumiełowa – „Kameleon”. Oczumiełow jest tytułowym bohaterem opowiadania autorstwa A. Czechowa pod tytułem „Kameleon”. Był człowiekiem zajmującym niskie stanowisko urzędnicze. Był naczelnikiem policji. Jego motorem pracy nie była sprawiedliwość i odpowiedzialność. ale strach przed zwierzchnikami i lęk przed utratą pracy. Najlepszym dowodem na to była sytuacja z jubilerem. który został pogryziony przez psa. Naczelnik obiecał odszkodowanie i pozytywne załatwienie sprawy. ale gdy okazało się. że pies należy do brata generała. policjant zmienił zdanie i za całe zdarzenie usiłował obwinić samego zainteresowanego. czyli jubilera. Wypracowanie zawiera 415 w

:

Cena:nero pdf, król babilonu, logika dla prawników malinowski pdf, szewczyk dratewka pdf za darmo, chemia nieorganiczna bielański pdf, antoni kolek, za niebieskimi drzwiami ebook za darmo, nowa baśń wojownicy, wyśpij się, w twoim cieniu, wojciech bałus, netflix to się nigdy nie uda, książka o czarnobylu, karol fron, ksiązki mobi, szkoła dla zabójców, opowiesci z narni online, różański ub, solaris lem pdf, szanchaj, napraw sie ksiazka, potega umyslu, kassala, pdf ksiazka…