Suszonki

Suszonki

Autor: Marrone Teresa

Jak zrobić kalafiorowy popcorn. pikantny ocet ryżowy. herbatę z dzikiej róży. batoniki z suszonych owoców i mieszankę ziołową z chili? Jak przygotować pożywne i smaczne przekąski owocowo-czekoladowe. muesli i płatki owocowe? Z czego sporządzić minestrone. bulion warzywny i sos barbecue?

Niezbędnik dla wszystkich. którzy chcą uzupełnić spiżarnię. zachować nadwyżkę produktów z własnego ogrodu lub przyszykować się do wyjazdu na kemping. wyprawę górską czy daleką podróż.

Suszenie pożywienia to jedna z najstarszych metod konserwowania żywności. Jest to jednocześnie prosty i tani sposób przechowywania produktów spożywczych. Dzięki tej metodzie jedzenie zachowuje większość cennych dla zdrowia składników odżywczych. witamin i minerałów.

Zobacz jak łatwo można wysuszyć wszystko od arbuza i anana

30.75: https://woblink.com/ebook/ian-twoj-osobisty-trener-podrywu-rachel-van-dyken-173928u

Cena:


Kandyd. czyli optymizm

Autor: praca zbiorowa

„Kandyd. czyli optymizm” – oświeceniowa satyryczna powiastka filozoficzna francuskiego filozofa Voltaire’a – opowiada o wymuszonych wygnaniem podróżach młodzieńca imieniem Kandyd. Przemierzając lądy i morza. przeżywa on nieprawdopodobne przygody. które wystawiają na próbę jego wiarę w to. że żyjemy w najlepszym ze światów. Utwór stanowi dialog z oświeceniowymi poglądami filozoficznymi.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Partners of the Out-Trail

Autor: Harold Bindloss

Life in British Columbia is primitive. and Jim sometimes felt that he had to fight against the insidious influence of wildlife. He studied at McGill to begin his professional career. However. poverty did not prevent him from traveling. what he liked most to do. Jim was thin with confidence in his eyes. He had to go a lot more to make a new dream come true.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9mitologia grecka jan parandowski, technologie informatyczne w logistyce, przedszkolaki z ulicy morelowej, szkoła gry na fortepianie, www napoleonv pl, han kang, agnieszka roszkowska, nienacki pdf, kresowa opowieść, piasecki konrad, mistrz i małgorzata epub, maciej gramatyka, bogusław adamowicz, chanson de roland, określ temat wiersza nike która się waha, neurodydaktyka. nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi…