Nie ma lipy!

Nie ma lipy!

Autor: Robert Burneika

Jak chłopiec z małej. nikomu nieznanej wioski stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych kulturystów? Po prostu spełniał swoje marzenia. Burneika pokazuje. że nie ma drogi na skróty. Nie zawsze będzie łatwo. ale będzie warto. Upór. chęć walki. umiejętność pokonywania własnych słabości – w świecie sportu to bardzo pożądane cechy. Jeśli dodamy do tego trochę stejków i garść motywacji – sukces gwarantowany.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 12.99


ISBN

9788324073092: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/ufo-wojskowi-piloci-i-funkcjonariusze-panstwowi

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/194562/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788324073399: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/nomadzi-zycie-w-drodze-zuzanna-buklaha-193309u

Cena:


ISBN

9788395783807: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/wyspa-kolankowska-malgorzata-206753u

Cena:


Tajemnica Spotify

Autor: Jonas Leijonhufvud

Daniel Ek. chłopiec z betonowych przedmieść Sztokholmu. marzył. że będzie potężniejszy niż Bill Gates. Kilkanaście lat później jego start-up zrewolucjonizował światowy przemysł muzyczny.

By to osiągnąć. Ek musiał sprostać wielu wyzwaniom: przekonać wytwórnie muzyczne do współpracy i podjąć walkę ze Steve’em Jobsem o wprowadzenie Spotify na rynek amerykański.

Z siedemdziesięciu wywiadów. przeprowadzonych przez Svena Carlssona i Jonasa Leijonhufvuda. powstał obraz tego. jak grupa wizjonerów postawiła wszystko na jedną kartę. wierząc w moc idei i tworząc największy szwedzki start-up. który stał się głównym konkurentem Apple’a.

Wkrótce ta fascynująca historia muzycznej rewolucji naszych czasów również na platformie Netflix.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 34.4zakres ruchu, profilaktyka logopedyczna w przedszkolu, wais-r interpretacja wyników chomikuj, gupi muzg, szczygieł tartt, rocznik polskiej polityki zagranicznej, dogmatyk, długi płatek morza, zaklęcia ochronne, jarosław hrycak, edukacja polonistyczna, kto sieje wiatr, metody analizy ilościowej, bez opamiętania, strategie przedsiębiorstwa, od pierwszego wejrzenia kristen ashley, wampir z kc audiobook, chyłka tom 3, żona szejka, jak łatwo rzucić palenie, darmowe czytanie książek, dzieci pana astronoma pdf…