E-bookowo

E-bookowo

Format: EPUB.MOBI

23.9

1:

Cena:


ISBN

9788365614353: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/nowy-wybor-wierszy-ewa-lipska-197897u

Cena:


Kłopotliwe pytania

Autor: Emma Popik

Przeszłość została zapomniana. Liczy się tylko teraźniejszość i przyszłość. Tak jest dobrze i pięknie. Nie trzeba się martwić tym. co było. Nie istnieją niepokój i niebezpieczeństwo. W idealnie zaprogramowanym świecie nikt nie pyta o przyczyny i skutki. Jest jak jest. Tylko dzieci wyłamują się ze schematu dorosłych. Nieustannie zadają pytania. Do czego doprowadzi ich ciekawość? Czy są w stanie zburzyć dotychczasowy porządek?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Popioły

Autor: Stefan Żeromski

Stefan Żeromski przedstawia panoramiczny obraz epoki walk napoleońskich. W szerokiej perspektywie ukazuje życie ówczesnego społeczeństwa i kształtowanie się świadomości narodowej. Pomagają w tym fikcyjne losy bohaterów. wywodzących się z różnych warstw społecznych. Ludzie uwikłani w historię niejednokrotnie staną przed trudnymi wyborami moralnymi.

Popioły są efektem pracy Żeromskiego nad archiwaliami z biblioteki rapperswilskiej. Początkowo autor planował wydanie trylogii. której pierwszym tomem miały być Popioły. jednak w późniejszym czasie zaprzestał swojego przedsięwzięcia.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 12.99czas przyszły niemiecki ćwiczenia, conan howard, felix, net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi audiobook, religja, stefanie stahl, społeczne tworzenie rzeczywistości, tomasz srebnicki, janusz korczak król maciuś pierwszy, specnaz suworow, archaizmy fonetyczne, daisy jones, jak przestac sie martwic i zaczac zyc, bonda książki…