Pokusa Gangstera

Pokusa Gangstera

Autor: Anna Wolf

Czwarty tom serii mafijnej. która podbiła listy bestsellerów w Polsce!

„Wspiąłem się po szczeblach w tym światku mafijnym i nikt nie zabierze mi tego miejsca”.

Kuzynka Avy – Melissa Martinez – prowadzi w miarę normalne życie. Studiuje i stara się nie rzucać w oczy. Nie chce mieć nic wspólnego z przestępczą organizacją. do której należy jej ojciec. Jednak dziewczyna czuje. że coś wisi w powietrzu.

Ian McInnes jest prawą ręką Sullivana i ciężko zapracował na swoje miejsce w mafijnym światku. a teraz ma nowe zadanie do wykonania. Kiedy rozpęta się piekło. Melissa Martinez będzie potrzebowała ochrony. Jego ochrony.

Rodzinne tajemnice i nowe fakty. które ujrzą światło dzienne. mogą sprawić. że ich dotychczasowe życie obróci się w proch. W tym całym bałaganie jedyną osobą. jakiej Me

:

Cena:


Wydawnictwo

Czarne: Format

182797

https://woblink.com/product-publication/download/182797/epub: 1

Cena:


1

:

:

Cena:


Seria o komisarzu Williamie Wistingu (Tom 2). Felicia zaginęła

Autor: Jørn Lier Horst

Drugi tom bestsellerowej serii o komisarzu Williamie Wistingu. cyklu kryminałów mistrzowsko przedstawiających śledztwa norweskiego policjanta z Larviku. 

Obecnie w Norwegii jest ponad tysiąc zaginionych osób. Za każdym zniknięciem kryje się swoiste misterium. zagadka. Książka Felicia zaginęła opowiada jedną z takich historii.

Gdy komisarz William Wisting otwiera nową sprawę o zaginięcie. w tym samym czasie podczas prac budowlanych zostaje znalezione ciało kobiety. Dochodzenie odkrywa sieć kłamstw i brzemiennych w skutkach wydarzeń. i pomimo że sprawa jest stara. jej dramatyczne następstwa wciąż są odczuwalne.

Wisting walczy z czasem i ze zbliżającym się przedawnieniem sprawy. ale przede wszystkim z ukrytym mordercą. który myślał. że uda mu się uniknąć kary…

„Wstrząsające napięcie od pierwszej do ostatniej strony…”

„Wyrażamy podziw i uznanie – po raz kolejny.”

– Knut Holt. Fædrelandsvennen

„…poruszająco dobry kryminał …czapki z głów.”

„…niezwykle dobrze rozwinięta. a także wyrafinowana fabuła.”

– Terje Stemland. Aftenposten

Wydawnictwo: Smak Słowa

Cena: 15.9test z ludzi bezdomnych, hugo bader audyt, krystyna rokiczana korona królów, ziemia ludzi zapomnianych, złe miejsce haner pdf, osada horror, fce testy pdf, danuta myłek alergie pdf, instrumenty finansowe pdf, język niemiecki effekt 1, pawlukiewicz mp3, jerzy cieślik, sztuka kochania. historia michaliny wisłockiej download, katarzyna sarek, byłam kochanką, tara pammi, ronja córka zbójnika audiobook, dziennik cwaniaczka biała gorączka, żeglarz jachtowy pdf, łowcy z kotłowni…