https://woblink.com/product-publication/download/186011/epub

https://woblink.com/product-publication/download/186011/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788379492404: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/czarny-apostol-tomasz-piec-186177u

Cena:


Koriolan

Autor: William Shakespeare

”Koriolan” to tragedia autorstwa Williama Shakespeare’a. datowana na 1607 rok. Bohaterem tragicznym jest rzymski żołnierz. Gnejusz Marcjusz Koriolan.

Koriolan jest prawdopodobnie najbardziej nieprzeniknionym tragicznym bohaterem. stworzonym przez Szekspira. rzadko wyjawiającym motywy swojej izolacji od rzymskiego społeczeństwa. Czytelnicy często uważają go za niesympatyczną postać. chociaż jego ciężka do wytrzymania duma jest czasem równoważona jego niechęcią do bycia wielbionym. a także oporami przed wykorzystaniem swoich sukcesów do celów politycznych.

W utworze tym polityka ma niebagatelne znaczenie. Pokazuje różnice pomiędzy rządami ludu. a rządami autokratycznymi.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 14.49


Organizacja pracy i nowe zadania JST .Tarcza antykryzysowa.Samorząd i administracja

Autor: Praca Zbiorowa

W ramach tarczy antykryzysowej przewidziano zmiany ważne dla samorządów. Przepisy mówią m.in. o tym:

• Co robić w sytuacji. gdy prezydent. burmistrz lub wójt będą niezdolni do pracy?

• Jak mogą obradować organy samorządu podczas epidemii?

• Jakie są zasady dotyczące wprowadzania zwolnień z podatku od nieruchomości oraz przesunięcia terminów płatności podatku?

• Jak się zmienia bieg terminów procesowych w postępowaniach administracyjnych?

Odpowiedzi na powyższe pytania oraz przewidywane skutki stanu epidemii w budżetach samorządów znajdą Państwo w e-booku Organizacja pracy i nowe zadania JST

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 19.9


Powrót lorda Bartletta

Autor: Sophia James

Lord Nicholas Bartlett. współwłaściciel owianego złą sławą klubu dla dżentelmenów. zaginął bez wieści. W miejscu. w którym widziano go po raz ostatni. znaleziono kałużę krwi i rodowy sygnet Bartlettów. Przyjaciele wierzą w jego powrót. i rzeczywiście. po sześciu latach Nicholas pojawia się w Londynie. Cierpi na częściową amnezję. a pierwsze strzępy pamięci odzyskuje po brutalnym pobiciu. Wynajęty detektyw ma ustalić. kto stał za atakiem i przez kogo Nicholas przez sześć lat błąkał się po świecie. Niestety Nicholas ma do rozwiązania jeszcze jeden problem. Nie pamięta kobiety. którą kochał nad życie. Jednak to właśnie dzięki Eleanor odzyskuje pamięć. a przyjaciele pomagają mu odnaleźć człowieka. który próbował go zabić. 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena:sokratesa 18 chomikuj, testy funkcjonalne fizjoterapia pdf, kolejne 365 dni ebook za darmo, sensacje xx w, paszporty polityki 2019, etyka w opracowaniach naukowych, kass morgan misja 100, od tylca, daniel mizieliński, jerzy ząbkowicz, gospodarka wojenna, historia polski dla dzieci online, prawo spadkowe skrypt, bill hybels, dziewczynka z zapalniczką, miasteczko salem audiobook…