https://woblink.com/product-publication/download/203655/epub

https://woblink.com/product-publication/download/203655/epub

1:

:

Cena:


Przygody trzech Rosjan i trzech Anglików w południowej Afryce

Autor: Juliusz Verne

“Przygody trzech Rosjan i trzech Anglików w południowej Afryce” to powieść Juliusza Verne’a. uznanego za jednego z pionierów gatunku science fiction.

W 1854 roku na obrzeżach pustyni Kalahari w Afryce Południowej ląduje międzynarodowa ekspedycja angielsko-rosyjska. która ma za cel dokładny pomiar południka ziemskiego.

W rezultacie ich pomiarów ma zostać ujednolicony światowy system miar i wag.

Rywalizacja Anglików i Rosjan utrudnia jednak organizację prac naukowych. a kiedy z Europy dochodzą wieści o wojnie Anglii i Francji z Rosją. cel ekspedycji staje pod znakiem zapytania

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


ISBN

9788395584312: Wydawnictwo

Format

16.9: https://woblink.com/ebook/czarna-czarna-ton-martyna-szkolyk-204371u

Cena:


The Age of Innocence

Autor: Grzegorz Komerski

Język angielski

Poziom B1–B2

Lubisz czytać dobre powieści. a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Age of Innocence przyswajasz nowe słówka i uczysz się ich zastosowania w zdaniach. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu powieści dostępne na poltext.pl/pobierz. Czytaj. jednocześnie słuchając nagrania. i utrwalaj wymowę.

ĆWICZ – do każdeg

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99ryszard kapuściński imperium, christopher ky, stulecie winnych opowiadania pdf, mapa gta 2, zdrowie na własne życzenie, krystyna doktorowicz, bukowski kobiety.pdf, montessori w twoim domu, oczy ciemności ebook, cofnąć czas samantha young pdf, nie umiem rozmawiać, scenariusze lekcji historii, laila shukri perska miłość, archiwistyka podręcznik pdf, anglosas, autyzm przyczyny symptomy terapia, beata hoffmann, bochenek tom 1, python książka pdf, barok charakterystyka epoki, miecz aniołów pdf, luise hay, porady duchowe…