Hashimoto

Hashimoto

Autor: Beata Abramczyk

Jak uzdrowić duszę i ciało.

Beata Abramczyk opisała swoją intuicyjną drogę do uzdrowienia własnego życia. Przez wiele lat bezskutecznie walczyła z podstępną chorobą wyniszczającą jej organizm.

Doświadczyła na sobie. że Hashimoto jest symptomem choroby organizmu. na który należy spojrzeć całościowo. Autorka wyjaśnia szczegółowo. ale w przystępny sposób. zasady działania skomplikowanej machiny. jaką jest nasze ciało – wzajemny wpływ na siebie narządów. hormonów czy związków chemicznych. Pokazuje. jak zmienić dietę na zdrową. aby flora bakteryjna jelit była właściwa. jakich składników pokarmowych unikać. a jakie spożywać.

Autorka przystępnie wyjaśnia mechanizmy działania choroby. podpowiada jakie warto wykonać badania. aby ją dobrze

27.9: https://woblink.com/ebook/dusza-carlan-audrey-180255u

Cena:


Trauma

Autor: Judith Herman

Judith L. Herman. amerykańska psychiatra. badaczka i wykładowczyni. autorka prac skupiających się na zrozumieniu i leczeniu przyczyn traumy. w „Traumie” ukazuje konflikt pomiędzy chęcią wyparcia tragicznych wydarzeń a wykrzyczenia ich głośno. Zbyt często sekrety są ukrywane; dopiero ich ujawnienie może rozpocząć proces leczenia. zarówno dla pokrzywdzonych. jak i ich bliskich. To jednak niełatwy proces. Obraz wydarzeń bywa fragmentaryczny i skomplikowany do poskładania. trudno nawet znaleźć słowa. by zacząć o tym mówić.

Autorka. sięgając zarówno do własnych badań. jak i literatury. pokazuje zaskakujące paralele między tragediami prywatnymi i publicznymi. Indywidualne doświadczenia stają się w ten sposób częścią szerszego. politycznego kontekstu. W takim podejściu trauma może być zrozumiana jedynie w odniesieniu do społeczeństwa – proces jej leczenia przebiega więc również podobnymi ścieżkami.

Herman prezentuje główne etapy leczenia. na które składają się zapewnienie bezpieczeństwa. rekonstrukcja traumatycznej historii oraz odbudowa więzi między zdrowiejącą osobą i wspólnotą. do której należy. Ilustruje je opowieściami osób dotkniętych traumatycznymi zdarzeniami i studiami przypadków zaczerpniętymi ze zróżnicowanej literatury. W swojej pracy łączy perspektywę kliniczną i społeczną. nie gubiąc przy tym ani złożoności indywidualnego doświadczenia. ani skali politycznego kontekstu.

Precyzyjnie udokumentowana. wykorzystująca zeznania ofiar. dzienniki więzienne i literaturę. „Trauma” to wstrząsająca praca. owoc dwudziestu lat doświadczeń i pracy badawczej. który odmienia nasze myślenie.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99dla niego wszystko, diana palmer oszukana, prawa człowieka we współczesnym świecie, postępowanie administracyjne testy z odpowiedziami, pandemia riddle, michael d. o’brien, ss hitlerjugend, after audiobook, knurek, metafizyka arystoteles pdf, zarządzanie projektami dla bystrzaków, cien anioła, książki colleen hoover, obszary edukacyjne, hobbit wypracowanie, wojciech mucha miasto noży, karolcia ebook, mikrobiologia w kosmetologii pdf, zjedz tę żabę audiobook, komisarz paulina świst pdf chomikuj, joanna balicka, marionetka pdf, cudowny chłopak torrenty…