Sklepik z niespodzianką: Lidka

Sklepik z niespodzianką: Lidka

Autor: Katarzyna Michalak

Lidka nie miała łatwego życia. a jej marzenie o macierzyństwie nie chciało się spełnić. choć bardzo się starała. Całą miłość. którą w sobie nosiła. przelała na swoich czworonożnych pacjentów. Jednak gromadzony latami żal i poczucie niespełnienia dały w końcu o sobie znać. 

Lidka decyduje się na desperacki krok. który może zaważyć na całym jej życiu.

Czy uda jej się zawalczyć o szczęście? 

Czy popełnione przez nią błędy zostaną jej wybaczone? 

Czy los wreszcie się do niej uśmiechnie?

W trzeciej i zarazem ostatniej części Sklepiku z Niespodzianką znów spotykamy się z przyjaciółkami z Pogodnej przy pysznym cieście i aromatycznej herbacie. Uśmiech przeplata się ze łzami. a szczęście z chwilami grozy. 

To

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 39


:

:

Cena:


Pogranicze wszystkiego

Autor: Bryżko-Zapór Natalia

Wyjazdy zarobkowe na Zachód – legalne i nielegalne – to codzienność mieszkańców Wołynia. Z ich punktu widzenia wymarzonym Zachodem jest Polska. tymczasem Polacy mają z Wołyniem przede wszystkim ponure skojarzenia. A przecież od tragicznych wydarzeń minęło już ponad siedemdziesiąt lat. narodziły się kolejne pokolenia i – mówiąc najzupełniej banalnie – życie toczy się dalej. Życie. o którym wiemy zdecydowanie za mało.

Natalia Bryżko-Zapór prowadzi nas więc przez Wołyń dzisiejszy i przeszły. Wołyń arian i współczesnych protestantów. Wołyń przemytników papierosów i emigrantów. Wołyń żyjący w cieniu Donbasu i krwawej historii. Wołyń urzekających krajobrazów i lasów zdewastowanych przez rabusiów bursztynu. Wołyń Ukraińców. Żydów i Polaków. Wreszcie Wołyń przedwiecznych bogów. boginek i upiorów.

„Pogranicze wszystkiego” to przewodnik po krainie położonej tuż za miedzą. na ukraińskim brzegu Bugu. żyjącej własnym życiem i poszukującej. trochę po omacku. nowej tożsamości.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 31.9piter wojna, ostatni skok rogala, katarzyna bonda pdf, spartakus, drzazga książka, roland lazenby, łukasz pohl prawo karne, historia filozofii tatarkiewicz, sobczyk statystyka, zjadaczka grzechów, piotr kulpa, szklany tron książki, teresa krzyżanowska, darmowe książki na kindle, urszula świderska włodarczyk, mariusz próchniak, pan tadeusz mobi…