Cytrusowy gaj

Cytrusowy gaj

Autor: Katarzyna Kielecka

Ada. nauczycielka w przyszpitalnej szkole. wiedzie szczęśliwe życie u boku Jacka. Planuje ślub. jednocześnie angażując się w opiekę nad dziećmi z chorobami onkologicznymi. Jej narzeczony całą uwagę koncentruje na karierze w firmie farmaceutycznej. by już na starcie zapewnić rodzinie stabilność finansową.

Na szpitalnym oddziale krzyżują się ścieżki Ady i Jacka. ciężarnej Majki. nastolatka z białaczką oraz wolontariusza Bartka. Tymczasem wokół bohaterki narasta seria niepokojących wydarzeń. których źródło kryje się w dramacie sprzed dwudziestu lat. Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy. jak wielkie grozi jej niebezpieczeństwo.

Czy Ada odważy się stanąć twarzą w twarz z bolesną przeszłością i skomplikowaną teraźniejszością. by ochronić swoje życie i spełnić marzenia?

Cytr

31: https://woblink.com/ebook/figurantka-aniela-wilk-189383u

Cena:


Anatomia kłamstwa

Autor: Philip Houston

Agenci CIA pomogą Ci wytropić fałsz – zdradę – nielojalność – oszczerstwo – plotki.***Tajna wiedza operacyjna CIA.Metody skuteczniejsze niż wykrywacz kłamstw!***Trzech byłych agentów CIA. Najwybitniejsi na świecie specjaliści od demaskowania kłamstw i oszustw. Unikalne metody amerykańskiego wywiadu używane podczas przesłuchań najgroźniejszych terrorystów świata. Najsłynniejsze kłamstwa wszech czasów.Chcesz przyłapać partnera na zdradzie? Dowiedzieć się. czy Twój syn lub córka ma kontakt z narkotykami? Przyjąć godną zaufania opiekunkę dla dziecka? Wyeliminować fałszywych przyjaciół? Zdemaskować osobę. która oczernia Cię w pracy?Wiedza zawarta w tej książce odmieni Twoje życie. okaże się przydatna w każdej sytuacji. Anatomia kłamstwa to praktyczny poradnik. jak dorwa

29.99: https://woblink.com/ebook/the-untouchables-j-j-mcavoy-192506u

Cena:


Warszawa Kryminalna

Autor: Helena Kowalik

Reportaże sądowe z najgłośniejszych rozpraw sądowych w sprawach kryminalnych dotyczących wyłącznie stołecznej metropolii.

Pitaval. w którym sprawy z wokandy zostały tak dobrane. aby tworzyły panoramę charakterystycznych przestępstw w Warszawie dziesięć lat po transformacji ustrojowej.

Są więc strzelające do siebie gangi (w niektórych przywódczą rolę pełnią kobiety). sfałszowane testamenty dla zdobycia wartościowych kamienic. lekarze oskarżeni na skutek intrygi politycznej. Jest zabójstwo młodej wykształconej ‚singelki’. która przeniosła się do Warszawy z małej miejscowości. aby zrobić karierę (i zrobiła ją). ale była samotna i szukała znajomości na portalu internetowym. dramatyczne. głośne na całą Polskę świadome utopienie małego dziecka w Wiśle. Są korupcyjne przestępstwa wysokic

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


ISBN

: Wydawnictwo

Format

12.9: https://woblink.com/ebook_czasopisma/miesiecznik-znak-nr-787-szczescie-to-skomplikowane-autor-zbiorowy-202035

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/197899/epub

1:

:

Cena:ilustrowana historia polski, maja klemp, fromm o sztuce miłości, remarque erich maria, kaprys milionera frączyk pdf, max czornyj pokuta, niebrzydowski jarosław, człowiek koza, przygody kanoniera dolasa pdf, supermózg, sztuka uwodzenia, nie wątp, gadzinowski hong kong, polska 1795, kowal prawdziwa historia pdf, doktorzy segal, malowanie do muzyki, polska piastów pdf, daria czarnecka…