Rekin nudojad

Rekin nudojad

Autor: Rafał Witek

Morskie głębiny kryją w sobie wiele tajemnic. Najlepiej odkrywa się je w towarzystwie najlepszych kolegów! Doskonale wie to wesoły rekin Nudojad. który wraz z krabem mają coraz to nowe pomysły na wspaniałe wyprawy. Ta dwójka nigdy się nie nudzi. Sięgnij po lekturę i wspólnie przeżyjcie niezwykłe przygody! Niezapomniane emocje gwarantowane!

Książka Rafała Witka to opowieść z pierwszego poziomu bestsellerowej serii ‚Czytam sobie’. która wspiera naukę samodzielnego czytania. Najmłodsi czytelnicy mogą poćwiczyć głoskowanie oraz czytanie krótkich zdań. Książka zawiera około 150 – 200 wyrazów. co sprawia. że jest ona odpowiednia dla dzieci rozpoczynających przygodę z czytaniem. Dodatkowym ułatwieniem jest specjalnie dobrana bardzo duża czcionka.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena:


ISBN

9788726128376: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/koronkowa-parasolka-z-gdyni-fiedorczuk-cieslak-natalia-199596u

Cena:


:

:

Cena:w skali od 1 do 10, dublerka, astronauci lem, infp typ osobowości, aleksandra jurkowska, herbert george wells wehikuł czasu, ogarniacz życia, olga tokarczuk zgubiona dusza, co jedzą biedronki, love line nina reichter, chylka kolejnosc, asystentura rodziny, odwaga bycia nielubianym pdf chomikuj, predylekcje, bel studio, marek lenert, immunitet pdf, emil kalinowski, koper książki, dom lalki ibsen pdf…