Wydawnictwo

Wydawnictwo

Znak: Format

185889

https://woblink.com/product-publication/download/185889/epub: 1

Cena:


To nie jest twoje dziecko

Autor: Małgorzata Falkowska

Jak wysoka może być cena macierzyństwa? Troje bohaterów: dobrze sytuowane małżeństwo. Anna i Paweł. oraz studentka Michalina. podejmuje brzemienną w skutkach decyzję. która nieodwracalnie zaważy na losie każdego z nich. ‚To nie jest twoje dziecko’ jest opowieścią o jednym z największych pragnień ludzkości i o tym. że złe wybory są często początkiem końca. Intryga. niespełnione nadzieje dwóch matek i umiejętnie budowane napięcie sprawią. że lektura tej książki nikogo nie pozostawi obojętnym.

Historia. którą poznajemy z przeplatających się relacji Anny. Michaliny i Pawła sprawia. że wraz z bohaterami wikłamy się w psychologiczną grę. Wymyka się ona wszelkim schematom i zmierza do niespodziewanego. dramatycznego finału.

Wydawnictwo: Lira Publishing

Cena:


:

:

Cena:andrzej wierzbicki i jego żoną, mechanika płynów pdf, jak przetrwać w średniowiecznym krakowie, czerwone dziewczyny, oficyna a wolters kluwer business, kamienna małpa, e-marketing współczesne trendy pakiet startowy, pdf książki, znikająca łyżeczka, książka macierewicz, mapw, oręziak, kiedy twoja złość krzywdzi dziecko opinie, mccarthy droga, podstawy konstrukcji maszyn zbiór zadań pdf, jean pierre lasota, niesamowite przygody dziesięciu skarpetek online, story of bad boys 4…