Doświadczenia kata

Doświadczenia kata

Autor: Berry James

Doświadczenia kata to prawdziwe relacje angielskiego wykonawcy wyroków śmierci James’a Berry’ego. urodzonego w roku 1852. a zmarłego w roku 1913. W książce tej kat opowiada o niektórych egzekucjach. które przeprowadził własnoręcznie; wymienia nazwiska skazanych i opisuje metody. jakimi wykonywał wyroki. Ponadto pisze o swoich osobistych poglądach na temat kary śmierci i różnych pomysłach jej wymierzania. które były stosowane w całej historii Europy i Ameryki. opisując mechanizmy gilotyny. garoty. szubienicy. narzędzi dźgających i tym podobnych.

James Berry oferuje czytelnikowi unikalną możliwość spojrzenia na wykonywanie kary śmierci z punktu widzenia kata. a nawet poświęca nieco czasu. aby opisać „biznesową” stronę bycia egzekutorem. W tym wydaniu zawart

Wydawnictwo: Wydawnictwo Aktywa

Cena: 49.9


ISBN

9788380325098: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/sex-man-bb-easton-189892u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788381478489: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/nieczysta-gra-stanislaw-salapa-188093u

Cena:


Scooby-Doo i skarb zombi

Autor: James Gelsey

Na wczasach na kempingu Zakręt Skarbów trudno mówić o spokojnym wypoczynku. W okolicznych lasach kręci się zbyt wielu ludzi. Dla Tajemniczej Spółki nie ulega wątpliwości. że obozowisko ukrywa jakąś tajemnicę. Ale jaką? Czy ma ona jakiś związek z opuszczoną kopalnią złota. której zagubione tunele muszą się jeszcze znajdować gdzieś głęboko pod polem namiotowym? A może są z nią związane niedawne napady rabunkowe. które miały miejsce w okolicznych miasteczkach? Zagadka w sam raz na miarę Scooby-Doo i jego przyjaciół.

Wydawnictwo: Siedmioróg

Cena: 9.99


Żona dla taty

Autor: Reinaus Reeli

Opowiedziane lekko i z przymrużeniem oka przygody taty. który postanowił szukać nowej żony i jego córki Kaisy. która mu szczerze kibicuje. Wspólnie opracowują i zamieszczają ogłoszenie w Internecie… Co z tego wyniknie? Przede wszystkim mnóstwo nieprawdopodobnych historii. Oboje przekonają się. że poszukiwanie miłości nie jest łatwe i wymaga rozwagi oraz cierpliwości. zwłaszcza że dorośli często sami komplikują różne sprawy… Na szczęście tacie pomaga Kaisa. a Kaisie – koleżanka Merit. która bardzo dobrze zna się na miłości. Niektóre jej rady okażą się bezcenne. inne… no cóż. sami sprawdźcie.

 

Nagrody:

Honorowa Lista IBBY (2018)

Nagroda Tartu – Literatura dla Dzieci (2017)

Nagroda Dobrej Książki Dziecięcej (2016)

Książkę poleca: Qlturka.p

:

Cena:siostra burzy pdf, syberia 1 poradnik, podstawy rysunku architektonicznego pdf, denata, ryzyko elle kennedy pdf freedisc, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi cała książka, ksiazka slepnac od swiatel, posłuszni do bólu, moje dwie głowy pdf, krystyna rożnowska, nasze olśnienie pdf, jacek kosiarski, skorumpować, ksiazki online, after chroń mnie przed tym czego pragnę, nie ma albertyny, kurka wodna witkacy, historia makijazu…