Stworzeni dla siebie

Stworzeni dla siebie

Autor: Yvonne Lindsay

Jasmin uznała. że w swojej branży ma więcej szans na sukces jako mężatka niż panna. Zatrudnia biuro matrymonialne. aby znalazło dla niej właściwego kandydata. Zgodnie z zasadą biura para młoda widzi się tuż przed ślubem po raz pierwszy. Okazuje się. że narzeczonym Jasmin jest jej biznesowy rywal! I na dodatek patrzy na nią z zachwytem i pożądaniem…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788366436053: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/ziola-ktore-lecza-thomas-easley-steven-horne-160650u

Cena: Steven Horne


Wolfgang Amadeusz Mozart Wybór listów

Autor: Wolfgang Amadeusz Mozart

Wolfgang Amadeusz Mozart był nie tylko muzycznym geniuszem. ale tak jak jego ojciec. znakomitym epistolografem. Ich listy są uważane za najciekawsze i najpiękniejsze. jakie kiedykolwiek napisał muzyk. Korespondencja Mozarta oraz jego najbliższych. przyjaciół i znajomych jest niezrównaną. najwiarygodniejszą encyklopedią jego życia i twórczości oraz wspaniałym świadectwem epoki.

Książka jest zbiorem listów Wolfganga Amadeusza Mozarta. Zebrał je oraz przetłumaczył Ireneusz Dembowski. dodając także komentarze do listów. przypisy. indeksy nazwisk i utworów kalendarium życia Mozarta. Czytelnik znajdzie tu przegląd najważniejszych okresów życia Mozarta. który żył niespełna 36 lat. Przekład listów Mozarta stanowi dumny polski akcent w

1: Autor

Cena:


Plusy i minusy

Autor: Stefan Buijsman

Stefan Buijsman – 24-letni filozof matematyki – jest jak Sheldon Cooper z Teorii wielkiego podrywu. Robi wszystko trochę szybciej niż inni. nic więc dziwnego. że został doktorem w wieku 20 lat. A przecież w szkole niemiłosiernie się nudził i uważał. że algorytmy. różniczki i całki są kompletnie niepotrzebne w codziennym życiu.

Dziś Stefan:

  • zna teorię grafów i wie. dlaczego Netflix dokładnie rozpoznaje jego gust filmowy
  • poznał statystykę i rozumie. że nie zawsze idealnie oddaje ona rzeczywistość. nie dziwi go więc. że wybory prezydenckie wbrew sondażom wygrał Donald Trump
  • zna działanie algorytmów Google’a. więc wie. jak manipulują naszą wiedzą o świecie.

Bądź jak Stefan! Uwierz. że każdy człowiek pr

49.99: https://woblink.com/ebook/wasz-cyrk-moje-malpy-chronologiczny-alfabet-moich-autorow-tom-1-maciej-parowski-162331u

Cena:


Ogniem i dymem

Autor: Martin Nordin

Ogniem i dymem. Niebanalne przepisy. Nie tylko z warzyw  zabierze Cię w podróż po nowych. wyjątkowych i niespotykanych smakach oraz zapachach. Odkryj jak opiec. przyrumieniać. uprażyć warzywa na ogniu i sprawić. by cebula stała się słodka. bakłażan przeszedł smakowitym dymem. a buraki nabrały pięknego brązowego koloru.

Przyrządzanie warzyw na ogniu. to znacznie więcej niż tylko pieczenie na grillu. Niektóre jarzyny można żarzyć bezpośrednio na gorącym węglu. inne opiekać na ruszcie albo po prostu wędzić.

Ta wyjątkowa książka pomoże Ci przygotować oryginalne i niepowtarzalne dania. Wykorzystaj jeden z ponad 70 autorskich przepisów. Baw się i eksperymentuj. Wypróbuj nowe techniki. miej odwagę skosztować grillowanego groszku czy ananasa. poczuj wyjątkowy smak chrupiących papryczek chili i

32.99: https://woblink.com/ebook/wojna-jest-zawsze-przegrana-honorata-zapasnik-160669u

Cena:


Tim Cook. Człowiek. który wzniósł Apple na wyższy poziom

Autor: Leander Kahney

Śmierć Steve’a Jobsa była wielkim ciosem dla jednej z najbardziej innowacyjnych firm wszech czasów. Jobs był nie tylko założycielem i legendarnym dyrektorem generalnym Apple – był również ucieleśnieniem kultowej marki. Trudno było sobie wyobrazić. że ktokolwiek mógłby go zastąpić. a już szczególnie Tim Cook.

Tymczasem za kadencji Cooka firma potroiła wartość akcji. stała się pierwszą firmą na świecie wycenianą na ponad bilion dolarów. wprowadziła na rynek Apple Watch. Obecnie Apple z nowym liderem ma się lepiej niż dobrze.

Leander Kahney. opierając się na wielu rozmowach z osobami wewnątrz Apple i z najbliższego otoczenia Cooka. opowiada inspirującą historię o tym. jak jeden człowiek zastąpił kogoś niezastąpi

39.9: https://woblink.com/ebook/krew-swietych-i-jej-tajemnice-henryk-bejda-160743u

Cena:


Baśń o dębowym sercu

Autor: Artur Jasiński

‚Baśń o dębowym sercu’ opowiada historię dzielnego i szlachetnego Antka. który postanawia przywrócić swojej rodzinnej miejscowości dawne. zielone oblicze. Na swej drodze napotyka wiele przygód i przeszkód.

Niestraszny mu jednak ani czarnoksiężnik. ani nawet smok! Dzięki pomocy przyjaciół i wierze we własne możliwości osiągnie swój cel – w wiosce znów zapanuje radość. harmonia i dostatek. na straży. których będzie stał szczęśliwy Dąb. Symbol przyjaźni łączącej człowieka z naturą.

Baśń uczy dzieci nie tylko odróżniać dobro od zła i szacunku do przyrody. ale także w przystępny sposób pokazuje istotę walki o wspólną. lepszą przyszłość i to. że nawet najmłodsi mają ogromny wpływ na jej kształt. Dziecięcą wyobraźnię pobudzi nie tylko histori

32: https://woblink.com/ebook/niebanalna-majorka-ewa-sawicka-160261u

Cena:


Co myśli i czuje pies. Przygody ze zwierzęcą neuronauką

Autor: Gregory Berns

Czy psy przeżywają emocje tak samo jak my?

By poznać odpowiedź na to pytanie. naukowiec i bestsellerowy autor Gregory Berns wraz ze swoim zespołem zrobił to. czego nikt nigdy nie próbował: wytresowali psy tak. by całkowicie świadome mogły przejść badanie MRI. To umożliwiło badaczom zrozumienie. co czują i myśli ich podopieczni.

Ale psy to dopiero początek. W Co myśli i czuje pies Berns pokazuje nam mózgi i umysły dzikich zwierząt – lwów morskich. które mogą nauczyć się tańczyć. oraz delfinów. które widzą za pomocą dźwięku. W neuroarcheologicznym eksperymencie Berns rekonstruuje mózg jednego z najbardziej tajemniczych zwierząt w historii. wilkowora tasmańskiego. by wyjaśnić. czemu ten gatunek wymarł.

Przełomowe badania Bernsa pokazują. jak podobne są mózgi zwierząt i ludzi. Sam autor udowadnia. że zwierzęta – tak samo jak my – mają uczucia. To rzuca zupełnie nowe światło na kwestię praw zwierząt.

Pełna mądrości. humoru i empatii. Co myśli i czuje pies to książka o nowym świecie. w którym inteligentne istoty są wszędzie wokół. To nowy manifest wyzwolenia zwierząt w dwudziestym pierwszym wieku.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 31.99sensacje xx-wieku mp3, kiedy żył henryk sienkiewicz, baldurs gate 2 solucja, parafrazy angielski pdf, polska piastów jasienica pdf, ciekawi świata 2 fizyka, materiały do matury z angielskiego pdf, chłopcy z placu broni audiobook download, górski fizjologia, nete, muminki autor, adam węgłowski, położna z auschwitz, szyfry enigmy wolfenstein, wyszukiwarka ksiazek, wspomaganie decyzji, tesla elon musk, gta 4 solucja, natalia stala…