ISBN

ISBN

9788377795033: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/nedznicy-t-1-victor-hugo-134466u

Cena:


Józef Beck

Autor: Mariusz Wołos

Kompletna biografia Józefa Becka

Józef Beck – jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków dwudziestowiecznej Polski. ulubieniec i prawa ręka marszałka Piłsudskiego. żołnierz i dyplomata. symbol polskiej polityki zagranicznej. której finałem był wybuch II wojny światowej. obiekt plotek i bohater skandalu obyczajowego – a przede wszystkim centralna postać niekończących się dywagacji na temat polskiej polityki zagranicznej przed 1939 rokiem i szans na uniknięcie klęski II Rzeczpospolitej.

Marek Kornat i Mariusz Wołos stworzyli kompletną biografię Becka – od historii rodzinnej poprzez służbę w Drużynach Strzeleckich i Legionach. rolę w przygotowaniu przewrotu majowego. aż po samodzielną działalność dyplomatyczną. klęskę wrześniową i ostatnie lata życia w Rumunii.

Biografia autorstwa Kornata i Wołosa. dzieło duetu wyróżniającego się znawstwem tematu. jest ważnym głosem w sporze o polską politykę. ale także historią życia jednej z najbarwniejszych postaci we współczesnej historii Polski.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 49.9


Marionetka

Autor: Amo Jones

Drugi tom niebezpiecznie fascynującej serii Elite Kings Club!

„Teraz jestem tylko zepsutą zabaweczką. nie da się mnie naprawić”.

Madison Montgomery musi uciekać. Została zdradzona. upokorzona i poznała sekrety chłopaków z Elite Kings Club. Zostało jej bardzo mało czasu. Jeden zły krok. jedna zła decyzja mogą sprawić. że dziewczyna zniknie na zawsze.

Pomoc przychodzi z niespodziewanej strony. Madison zdobywa fałszywe dokumenty i szybko opuszcza kraj. W ucieczce towarzyszy jej najlepsza przyjaciółka. która też nie ma nic do stracenia. Dziewczyny będą szukały bezpiecznego miejsca jak najdalej od „Królów”. a w szczególności od jednego z nich.

Od tej chwili Madison będzie musiała uważać i stale oglądać się za siebie. Jednak czy podróż na koniec świata wy

34.9: https://woblink.com/ebook/psychologia-zla-marcin-kowalczyk-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-grazyna-jedrzejec-justyna-mrowiec-mariusz-kula-skladnica-literacka-joel-e-dimsdale-piotr-walkowicz-28945u

Cena:


ISBN

9788380490987: Wydawnictwo

Format

16.45: https://woblink.com/ebook/pani-stefa-magdalena-kicinska-16107u

Cena:apokalipsa według świętego jana, opowieści z narnii ebook, angielski ćwiczenia dla dzieci, zarządzanie długiem publicznym, mechanizmy reakcji organicznych, karolcia książka, chyłka tom 6, mróz wyrok chomikuj, kwantowa rzeczywistość, stary człowiek i morze pdf free, spisek rewolta, twój supermózg, magdalena witkiewicz pdf…