ISBN

ISBN

9788366278387: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/siedmiu-mezow-evelyn-hugo-taylor-jenkins-reid-148328u

Cena:


Książka o miłości

Autor: Małgorzata Halber

Esej w dialogu. czyli gatunek nieoczywisty. a do tego w ujęciu Halber i Drendy dotykający kwestii tak trudnej do uchwycenia językiem – miłości.

Książka o miłościHalber i Drendy to opowieść dla tych. którzy pragną być kochani.

Niepozorna “Książka o miłości”

Olga Drenda. pisarka i autorka ”Duchologii”. hołubi rozum i analitycznie podchodzi do rzeczywistości.Małgorzata Halber to pisarka. która zasłynęła z autobiograficznej powieści “Najgorszy człowiek na świecie”. chętnie poddaje się emocjom i nie zauważa nici porozumienia między rozumem a sercem. Wspólnie rozpoczynają intymną rozmowę o miłości.

Drendy i Halber rozważania o uczuciach

Autorki działające na pograniczu sfer online i offline dyskutują. jak trudno wyrazić swoje uczucia w czasach. w których emocje trzymamy na wodzy w obawie przed ostracyzmem.

W rozmowach pojawiają się też: Marcel Proust. Pieseł. motywy literackie i filozoficzne a nade wszystko – doświadczenia z codzienności. Wszystko razem tworzy wspaniały. intertekstualny obraz. który pomoże uniknąć błędów w miłości.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 27.08sparks pdf, civilization ii, matematyka abstrakcyjna, wykluczenie społeczne pdf, co to wiec, robert małecki bibliografia, slownik jezyka polskiego pdf, pdf ksiazka, haj lajf, ebook genetycy pdf, co narysować w szkicowniku, agata ziółkowska, piotr mart, tomasz komenda ksiazka, skóra azjatycka pielęgnacja po polsku pdf chomikuj, scenariusze bajek…