Potwory

Potwory

Autor: Anna Potyra

W warszawskim lasku miejskim zostają odnalezione zwłoki kobiety. To wschodząca gwiazda polskiej sceny operowej. Piękna. młoda i utalentowana. I… poliamorystka. Uważała. że można kochać więcej niż jedną osobę. że pozostawanie w związkach otwartych może je wzbogacać. Nie miała wrogów. wszyscy mówią o niej dobrze.

A jednak została brutalnie zamordowana…

Obraz miejsca zbrodni nie pozostawia wątpliwości. Takiego czynu mogła dokonać jedynie osoba ogarnięta szałem nienawiści. Tylko do kogo była ona skierowana? Do zamordowanej kobiety. dlatego że jej talent był dla kogoś zagrożeniem? Dlatego że była wyznawczynią poliamorii. czy do kobiet w ogóle?

Czy odkrycie sekretów życia śpiewaczki pozwoli wyjaśnić tajemnicę jej śmierci? A może w Warszawie zaczęła grasować bestia. dla której zabicie drugiego człowieka nie znaczy nic w obliczu zaspokojeniu chorych popędów?

Śledczy ścigają się z czasem. pełni obaw. że ta zbrodnia jest tylko początkiem krwawej serii…

Tylko. że nic w tej sprawie nie jest tym. na co wygląda.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


12.49

https://woblink.com/ebook/latarnik-henryk-sienkiewicz-197121u: https://woblink.com/product-publication/download/197121/epub

:

Cena:spektroskopia oscylacyjna, alan carr jak rzucić palenie, łukasz wierzbicki afryka kazika, merrill christine, wojownicy tom 1, niepełnosprawność ruchowa pdf, robert greene sztuka uwodzenia, b.a. paris pozwól mi wrócić, ono książka, poczwarka pdf, języczni, jacek migasiński, e książki po polsku, smocza straż 3…