Żona na zamówienie

Żona na zamówienie

Autor: Nina Majewska-Brown

Czy warto zacząć wszystko jeszcze raz?

Zosia wyrzuciła niewiernego męża z domu i usiłuje poukładać życie na nowo. Okazuje się. że nie to. czego najbardziej się obawiała – brak pieniędzy i niezależności – jest jej największym zmartwieniem. Czy może liczyć na wsparcie matki. obwiniającej ją za rozpad małżeństwa? Czy uda jej się odnaleźć w samotnym rodzicielstwie? Czy jest w stanie znowu zaufać mężczyźnie?

Bohaterowie znani ze świetnie przyjętej przez czytelniczki powieści Mąż na niby w na wskroś współczesnej opowieści o tym. czy w uczuciach trzeba dawać drugą szansę. Sobie i innym.

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 31.5


Gej w wielkim mieście

Autor: Mikołaj Milcke

Młody gej z prowincji przybywa do stolicy. by rozpocząć studia dziennikarskie. Jest pełen obaw. ale i nadziei na spełnienie swoich najskrytszych marzeń. A marzy przede wszystkim o miłości. Wielkiej. romantycznej. prawdziwej. Bez żalu zostawia za sobą życie w małym miasteczku na wschodzie kraju i zaczyna szukać. Wchodzi w całkiem nowy. pełen pułapek świat. Naiwny. marzący o księciu z bajki nie słucha ani własnej intuicji. ani ostrzeżeń przyjaciółek. Chce kochać i być kochanym. Za wszelką cenę. Czy rachunek za miłość nie okaże się zbyt wysoki?

Ta powieść udowadnia. że każdy ma prawo kochać. niezależnie od tego. kogo kocha. Wyruszcie w przygodę ubraną w humor. przezabawne dialogi i po prostu żyjcie chwilą!

Agnieszka Nikczyńska. ksiazki-takie-jak

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 39.9


Modna Polka. Rozmowy o modzie. urodzie i życiu z polskimi ikonami stylu

Autor: Hołownia Natalia

16 kobiet.

Wyjątkowych.

Inspirujących.

Stylowych.

To miały być rozmowy tylko o modzie. a są też trochę o życiu. Nie da się przecież mówić o wizerunku. nie zahaczając o tematy kobiecości. dojrzałości. samoakceptacji czy nawet feminizmu. W końcu styl to głównie osobowość. Dlatego do rozmowy o nim zaprosiłam Polki. które są nie tylko piękne i dobrze ubrane. ale przede wszystkim − niezwykłe. Każda w swojej dziedzinie. Co sprawiło. że dziś są ikonami? Spotkanie z nimi w tej książce powinno przynieść odpowiedź.

Bohaterki. alfabetycznie:

 • Zuzanna Bijoch
 • Magdalena Boczarska
 • Marta Dyks
 • Joanna Horodyńska
 • Jessica Mercedes Kirschner
 • M

  39.9: https://woblink.com/ebook/pilot-ci-tego-nie-powie-jolanta-sawicka-patrick-smith-147320u

  Cena:


  https://woblink.com/product-publication/download/151875/pdf

  1:

  :

  Cena:


  ISBN

  9788380881525: Wydawnictwo

  Format

  19.95: https://woblink.com/ebook/aesthetic-energy-of-the-city-agnieszka-gralinska-toborek-wioletta-kazimierska-jerzyk-147590u

  Cena: Wioletta Kazimierska-Jerzyk


  ISBN

  9788380876514: Wydawnictwo

  Format

  44.9: https://woblink.com/ebook/badz-liderem-2-0-john-c-maxwell-148260u

  Cena:


  ISBN

  9788380883093: Wydawnictwo

  Format

  22.45: https://woblink.com/ebook/polityka-wynagradzania-osob-zarzadzajacych-w-bankach-agata-wieczorek-147624u

  Cena:


  Sebastian Bergman (Część 6). Najwyższa sprawiedliwość

  Autor: Hans Rosenfeldt

  Najwyższa sprawiedliwość to szósta część bestsellerowego cyklu z Sebastianem Bergmanem. policyjnym psychologiem i ekspertem od seryjnych morderstw.

  Vanja prowadzi w Uppsali śledztwo w sprawie serii brutalnych gwałtów. Gdy jedna z ofiar ginie. na miejsce wezwana zostaje Krajowa Policja Kryminalna. a wkrótce – również Sebastian Bergman. By złapać gwałciciela. który terroryzuje miasto. zespół musi zapomnieć o konfliktach i osobistych niesnaskach.

  Wkrótce śledczy odkrywają. że ofiary nigdy nie są przypadkowe…

  Wydawnictwo: Czarna Owca

  Cena: 34.99


  Gorący wieczór

  Autor: Yvonne Lindsay

  Po kolacji ze znajomymi Sally usiadła przy barze. by wypić jednego drinka. i poznała mężczyznę. z którym spędziła noc. Następnego dnia okazało się. że Kirk jest jej nowym szefem. prawą ręką ojca. Sally jest rozżalona. bo Kirk ukrył przed nią. kim naprawdę jest. Ma mu to za złe. ale nie może zapomnieć ich wspólnej nocy. Pragnie. by się powtórzyła… 

  Wydawnictwo: Harlequin

  Cena: 7.99  norbert grzegorz kościesza, ludzie bogowie, krótki życiorys w encyklopedii, zostań a potem walcz, sylwia szwed, camilla lackberg srebrne skrzydła, dramat obyczajowy jerzego stuhra, anna ficner ogonowska okruch, mały traczyk pdf, blade twarze, książka harry potter, książki elektroniczne, komisarz świst, ekwiwalencja, wojciech jablonski, norwegian wood pdf, noce i dnie audiobook, jak nie zabić swoich roślin, tomek w krainie kangórów, maja lidia kossakowska bramy światłości tom 3, poezja dla początkujących, 50 twarzy tindera pdf, tomasz a kempis o naśladowaniu chrystusa pdf…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin