Północna Droga. (#2). Ja jestem Halderd

Północna Droga. (#2). Ja jestem Halderd

Autor: Elżbieta Cherezińska

Wielowątkowa i arcyciekawa opowieść o życiu wikingów na przełomie pierwszego tysiąclecia. Uległem fascynacji historią Halderd. doceniając urodę narracji i zdolności Autorki w rekonstrukcji ducha tamtych czasów. Szczególna wartość książki Elżbiety Cherezińskiej polega na tym. że uczyniła ona bohaterami nie bezwzględnych wojowników. miesiącami przebywających na łupieżczych wyprawach z dala od domów. lecz dzielne i dumne kobiety. Ja jestem Halderd to tryumf kobiecego pierwiastka. który wbrew stereotypom niesie w sobie prawdziwą siłę. a historia to jedynie kostium. pod którym kryje się na wskroś współczesna opowieść.

Andrzej Rostocki. autor listy bestsellerów ‚Rzeczpospolitej’ i ‚Notesu Wydawniczego’

Gdy Elżbieta Cherezińs

26.9: https://woblink.com/ebook/wiem-co-jem-psychologia-nadmiernego-jedzenia-i-odchudzania-sie-nina-oginska-bulik-29684u

Cena:


Dobry ojciec

Autor: Diane Chamberlain

Ukochana córka. Rozpaczliwy wybór. Droga. z której nie ma odwrotu…

Nowość w klubie KOBIETY TO CZYTAJĄ!

Przed czterema laty dziewiętnastoletni Travis Brown dokonał wyboru: sam wychowa nowo narodzoną córkę. Kiedy większość jego przyjaciół imprezowała i chodziła na randki. Travis siedział w domu. zmieniał pieluszki i martwił się o pieniądze na życie. nigdy jednak nie żałował tej decyzji. Bella jest światłem jego życia. Kiedy jednak Travis traci pracę i dom. bezpieczeństwo – które z takim trudem stworzył dla Belli – zaczyna się chwiać.

A potem następuje cud. Praca w Raleigh może poprawić ich los. Musi. Ale gdy Travis przyjeżdża do miasta. przekonuje się. że nie chodzi o pracę. a udział w przestępstwie. które zapewni szybkie pieniądze bez żadnych konsekwencji. Czy aby na pewno?

Co sprawia. że stajemy się dobrymi rodzicami? Czy dobro dziecka może usprawiedliwić działania poza prawem? Jak daleko mogłabyś się posunąć. chcąc chronić swoje dziecko?

Diane Chamberlain jest wielokrotnie nagradzaną autorką dwudziestu dwóch powieści. Dotychczas nakładem Prószyński i S-ka ukazały się: „Prawo matki”. „Kłamstwa”. „Szansa na życie”. „Tajemnica Noelle”. „Sekretne życie CeeCee Wilkes”. „Zatoka o północy” i „W słusznej sprawie”. Pisarka mieszka w Karolinie Północnej.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8władcy polski książka, origami dla dzieci pdf, dogoterapia książki, radykalna prostatektomia, tomasz jeż, stranger things. mroczne umysły, czasopiśmiennictwo, wypożyczalnia książek online, dziewczyna która wypiła księżyc, śmierć w amazonii, gdy słowa zawodzą, naga prawda vi, kpa 2014, książki kindle, zemsta czytanie ze zrozumieniem, książka o pablo escobar, dragon age astraria, zarządzanie bankiem, miłość na walizkach, porady na zdrady pobierz, puszkin bajki…