Chciałbym nigdy cię nie poznać

Chciałbym nigdy cię nie poznać

Autor: Wiktor Krajewski

Intymna opowieść o miłości dziecka do babci – o tym. co takie uczucie daje i zabiera. O dziecięcej wrażliwości wobec świata dorosłych.
To historia relacji. która nieświadomie zostawia w nas ciche słowa. drobne gesty i sceny z codzienności. które niesiemy potem w sobie przez całe życie. Czas mija. a te ślady ma w sobie każdy z nas. Pamięć gubi tak wiele. lecz postać babci zostaje. Więc może lepiej było jej nigdy nie poznać?

Poprosiłem mamę. żeby trzymała słuchawkę przy jej uchu. Mówiłem. że za nią tęsknię. że niedługo do niej przyjadę. Zapytałem. czy mnie jeszcze trochę kocha. Słyszałem. że bardzo chciała odpowiedzieć. Zniekształcone ‚kocham’ przysporzyło jej dużo trudu. A mnie szczęścia. Pamiętam je do dziś. Bo miłość czasami może być lekko zdeformowana.
(fragment książki)

Wiktor Krajewski – dziennikarz. W 2015 roku debiutował bestsellerową książką ‚Łączniczki. Wspomnienia z Powstania Warszawskiego’. W 2017 roku opublikował książkę ‚Pocztówki z powstania’. w 2019 roku rozmowę z Aliną Dąbrowską ‚Wiem. jak wygląda piekło’. a w 2020 roku rozmowę z Niną Novak – najwybitniejszą polską primabaleriną – ‚Taniec na gruzach’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


ISBN

9788324073283: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/prokurator-kobieta-ktora-sie-nie-bala-nowe-wydanie-joanna-podgorska-malgorzata-ronc-204731u

Cena: Małgorzata Ronc


Czarne ziarno

Autor: Marta Zaborowska

Marta Zaborowska powraca do świata bezkompromisowej detektyw Julii Krawiec.

W przydomowym ogrodzie na obrzeżach warszawy ginie dziewiętnastoletni syn właścicielki posesji. Leon Rawski. Podejrzenie o zabójstwo pada na matkę chłopaka. która z miejsca przyznaje się do winy. Policja nie znajduje jednak w obejściu narzędzia zbrodni. co znacznie utrudnia doprowadzenie śledztwa do finału. Oczekująca na proces kobieta nie ułatwia sprawy i odmawia dalszych wyjaśnień na temat tego. co wydarzyło się feralnej nocy.

W winę matki nie wierzy Maria. jedna z sióstr zamordowanego Leona. Zwraca się o pomoc do detektyw Julii Krawiec. która odkrywa że zbrodnie mogła widzieć najmłodsza z rodzeństwa. Nina. Dziewczynka jednak. podobnie jak jej matka. milczy. Być może ani ona. ani żadna z osób znajdujących się w tamtą noc w domu Rawskich. nie były jednak świadkami zbrodni. A być może byli nimi wszyscy. jednak rodzinne tajemnice są zbyt mroczne. by ktokolwiek chciał mówić o nich na głos.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


ISBN

9788324078202: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/grunwald-1410-jan-wrobel-189745u

Cena:


Odwaga w przywództwie

Autor: Brené Brown

Co robić. aby kształtować odważniejszych. śmielszych liderów i jak zaszczepić odwagę w kulturze organizacji? Jakbudować środowiska pracy. które sprzyjają poczuciu przynależności i twórczej swobody wśród pracowników?

Brené Brown. autorka pięciu bestsellerów „New York Timesa”. od ponad dwudziestu lat bada emocje i doświadczenia nadające sens naszemu życiu. a przez ostatnich siedem lat poświęciła wiele czasu na pracę z wpływowymi liderami i zespołami z całego świata. W niniejszej książce. w typowy dla siebie i uwielbiany przez czytelników sposób. udziela odpowiedzi na powyższe pytania. powołując się na wyniki swoich badań. a przy okazji przywołując liczne anegdoty i przykłady.

Na odważne przywództwo składają się cztery kompetencje. któr

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 9.99


Przeszczepiona miłość

Autor: Anna Mytyk

Jessice ciężko jest się pogodzić z nagłą śmiercią męża. Kiedy wydaje się. że już nigdy nie będzie w stanie powrócić do normalnego życia. u progu domu pojawia się tajemniczy mężczyzna z bukietem konwalii.

Nathan niedawno został poddany operacji przeszczepu serca. którego dawcą był mąż Jess.

Wciąż nie potrafi znaleźć odpowiedzi na zadawane sobie ciągle pytanie: dlaczego pożąda kobiety. której nigdy wcześniej nie widział? Czy więź łącząca męża i żonę przetrwała i przeniosła się na biorcę? Czy istnieje coś takiego jak życie po śmierci? Z czym będą musieli się zmierzyć Jessica i Nathan. i jak potoczą się ich losy?

By znaleźć odpowiedzi na te pytania. musisz sięgnąć po “Przeszczepioną miłość”. Poznaj ujmującą i niezwykle emocjonującą. pełną pasji historię pr

49.99: https://woblink.com/ebook/trolle-putina-aro-jessikka-197785u

Cena:sprawdzian z matematyki klasa 6, katarzyna majgier, kampanie cienia, kuzynka balzaka, dobre zycie, do usług szanownej pani, szybkie czytanie ćwiczenia pdf, max czornyj książki, anioł ze stygmatami, zawód tester, homo deus mobi, ecclesia de eucharistia pdf, droga do marzeń, arystoteles polityka pdf, mark wolynn, doktor ty książka, społeczeństwo polskie, zakochane zakopane, piotr zychowicz książki, roczniki długosza, magdalena wrzesińska, dla niego wszystko, histologia podręcznik dla studentów medycyny i stomatologii pdf, wypracowanie balladyna…