Miłosny blef

Miłosny blef

Autor: D. B. Foryś

Pierwszy tom miłosnej dylogii autorki cyklu „Tessa Brown”!

Miłość może być złudzeniem. ale czy złudzenie może być miłością?

Hela ma problemy ze zdrowiem i trafia do szpitala. Tam poznaje Kubę – przystojnego podrywacza. Para od pierwszego wejrzenia nie pała do siebie sympatią. Bohaterowie są zmuszeni dzielić jedną salę. co nie podoba się Heli. która uważa mężczyznę za zadufanego w sobie bubka.

Kobieta codziennie przygląda się temu. jak jej współlokator flirtuje z co rusz to inną dziewczyną. Jest niemiła dla Kuby. nie pochwala takiego zachowania. Jednak mimo jego usposobienia coś ją do niego ciągnie. Facet jest atrakcyjny. ma poczucie humoru. a kiedy nie stroi sobie żartów. da się z nim normalnie porozmawiać.

Kuba raz próbuje podrywać Helę. raz doprowadza ją do szału. innym r

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 27.45


Życie średniowiecznej kobiety

Autor: Frances Gies

Chcesz wiedzieć. jak wyglądało życie kobiet w średniowieczu? 

Musiały walczyć o swoje prawa. dbać o ognisko domowe. a na temat ich ciała najwięcej do powiedzenia mieli… księża. Brzmi znajomo? Codzienność średniowiecznych niewiast w pewnych aspektach niewiele się różniła od realiów znanych współczesnym kobietom.

Dwoje cenionych historyków zabiera nas w fascynującą podróż śladami średniowiecznych kobiet. Przedstawia nam sylwetki niewiast spełniających się w roli matek. sprawujących z mężami władzę i tych uciekających przed zalotnikami do zakonów. Królowe i służące. Mniszki i morderczynie. Żony i kochanki. Femme fatale wykorzystujące swoje ciało do zdobywania tytułów i majątku. 

Niektóre z nich nie cofały się prze

13.5: https://woblink.com/ebook/osiem-miroslaw-smigielski-trestikova-radka-176658u

Cena:


W 80 dni dookoła świata

Autor: Juliusz Verne

Pan Fileas Fogg. angielski dżentelmen. podejmuje się okrążyć świat w 80 dni. W pełnej egzotycznych przygód podróży ściga go inspektor policji. Stawką w wyścigu są honor fortuna. ale panu Foggowi nie raz przyjdzie walczyć o i życie. Historia znajdzie zaskakujący finał. jakiego żaden z bohaterów nie mógłby się spodziewać.

Wydawnictwo: Siedmioróg

Cena: 5.9path of exile poradnik dla początkujących, potaczała, oczy uroczne, polskie książki obyczajowe, dynastia miziołków pdf za darmo, kasia bem happy uroda, m. łobocki, cudaczek wyśmiewaczek pdf, colleen hoover slammed, sklep z ebookami, nina witoszek, doktryna szoku pdf, o krok za daleko coben, alexandre dumas czarny, upojenie kristen proby chomikuj, kate walker, śródziemie cień wojny poradnik, nadzy mezczyzni, kolejne 365, idiografia…