Dotknąć nieba

Dotknąć nieba

Autor: Judy Landrieu Klein

Umarł i spotkał Jezusa a potem wrócił na Ziemię. by o tym opowiedzieć. 

„Umarłem i pamiętam to bardzo wyraźnie”. powiedział Bernie do swojej żony. Judy. po tym jak przebudził się z sześciotygodniowej śpiączki. spowodowanej przez rozległy atak serca i niewydolność wielonarządową. „Podążałem w kierunku światła. które prowadziło do Nieba. Kiedy dotarłem do bram Nieba. nie mogłem wejść do środka”. 

Wyrusz wraz z Bernim w tę zadziwiającą podróż do Nieba i z powrotem. Powrócił on do życia. aby podzielić się opowieścią o swym dramatycznym spotkaniu z Jezusem. Spotkaniu. które doprowadziło go do radykalnego nawrócenia. Spowodowało też głębsze nawrócenie jego żony. autorki tej książki. która nauczyła się. jak pozbyć się lęku i kompletnie poddać wol

29.2: https://woblink.com/ebook/medycyna-kwantowa-chirurgia-aury-usuwanie-zrodla-choroby-klugl-gerhard-151917u

Cena:


Był bal

Autor: Stanisław Cat-Mackiewicz

W swoich szkicach o XIX wieku starałem się jak najbardziej o rozbudowanie anegdoty i ilustracji. Sugerowałem raczej. niż wypowiadałem swoje poglądy filozoficzne. Nie mogę pisać nierozwodnionej anegdotami książki filozoficznej nie dlatego. że mnie na taką nie stać. lecz dlatego. że jej nikt czytać nie zechce. Owszem. są książki tak napisane. że ich nikt przeczytać nie może. i to zapewne stanowi podstawę ich wielkiego autorytetu. ale autorzy tego rodzaju książek mieli zwykle bardzo dużo wyznawców. a ja wyznawców nie miałem nigdy i teraz ich już nie mam na pewno.

Wydawnictwo: Universitas

Cena: 14


Jak być rodzicem. jakim zawsze chciałeś być

Autor: Adele Faber

Autorki bestsellerowych książek o wychowaniu od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. jako ekspertki w dziedzinie komunikacji między rodzicami a dziećmi. Tym razem ich mądre rady dotyczące świadomego i pełnego szacunku rodzicielstwa zostały ujęte w zwięzłej formie podręcznika. Bazując na inspirujących doświadczeniach rodzin z całego świata. autorki pokazują. że każdy. nawet najbardziej zapracowany rodzic może nabrać umiejętności. jakie zawsze „chciał mieć”: spokojnego rozwiązywania rodzinnych konfliktów. stawiania dzieciom granic i zachęcania ich do współpracy.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 21


:

:

Cena:


Syn

Autor: Philipp Meyer

Syn Philippa Meyera to epicka. napisana z rozmachem powieść o amerykańskim Zachodzie. Wielopokoleniowa saga o losach dumnej i niezłomnej teksańskiej rodziny McCulloughów – od czasów XIX-wiecznych najazdów Komanczów do XX-wiecznego boomu naftowego – dla której najważniejszą wartością jest ziemia i honor. To także książka niepokojąca i działająca na wyobraźnię. Bez wątpienia można powiedzieć. że jest arcydziełem i kontynuacją najlepszej tradycji amerykańskiego kanonu – niezapomniana powieść łącząca pisarską sprawność Larry’ego McMurtry’ego z ostrością wyrazu Cormaca McCarthy’ego. Na podstawie powieści nagrywany jest serial. w którym główną rolę gra Pierce Brosnan.

Oszałamiająca… to książka. która naprawdę zasługuje na miano arcydzieła

32.9: https://woblink.com/ebook/zycie-marynarskie-wlodzimierz-grycner-181921u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/5428/epub

1:

:

Cena:łamacz dusz, slady na piasku, bronwyn scott, z głowy, statystycznie rzecz biorąc ebook, z klasą, na luzie. dobre maniery, zdrowy rozsądek i sztuka łamania zasad, jak poślubić milionera 2019 chomikuj, wszyscy ludzie kremla, konrad wallenrod, powrót do swego wewnętrznego domu, jennifer probst książki, głowa na tranzystorach, it ends with us pdf pl chomikuj, egomaniac pdf pl, kontratyp mroz, tragedia na przełęczy diatłowa film online, sposób na elfa audiobook, damnation gra, devil may cry 1 poradnik, lee child czasami warto umrzeć…