Czy gryzie cię samotność?

Czy gryzie cię samotność?

Autor: Mieczysław Kurnatowski

Człowiek rodzi się samotnie i umiera samotnie. To stara prawda. A są czasem takie chwile jak wigilia. że zakręci się nam. łza w oku. bo zostaliśmy sami przy świątecznym stole. 

Bywa też tak. że darmo szukać przyjaznej duszy. gdy mamy poważne kłopoty. To bardzo ważny problem społeczny. Reporter z 50-letnim doświadczeniem. redaktor Mieczysław Kurnatowski postanowił temu się bliżej przyjrzeć i nie kryjąc osobistych porażek i doświadczeń – będąc tez nauczycielem z drugiego zawodu – napisał cykl krótkich opowiadań czy jak kto woli felietonów – pod chwytliwym tytułem: „Czy gryzie cię samotność?

Wielu znajomych autora wstydziło się do tego przyznać. ale po przeczytaniu tego co napisał. przyznało mu racje. ze człowiek tak naprawdę żyje samotnie m

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 39.9


Lockdown

Autor: Robert Ziębiński

72 godziny w Warszawie ogarniętej chaosem.

W zdominowanej przez pandemię rzeczywistości zdeterminowana matka złamie każdą zasadę. żeby ocalić życie dziecka.

Olga ma wszystko. Miliony na koncie. wielki dom. firmę oraz córkę. którą kocha nad życie. Za miesiąc otworzy swój najnowszy biznes – gigantyczną galerię handlową w stolicy. Nigdy nie była ryzykantką. Zawsze potrafiła działać tak. by nic nie stracić.

Jest piątek. Olga dowiaduje się. że ktoś uprowadził jej córkę Dominikę. Porywacz żąda zapłacenia dziesięciu milionów euro do poniedziałku. Zdobycie tych pieniędzy nie byłoby dla Olgi wielkim problemem. gdyby nie lockdown. Odcięta od bankowych kont musi znaleźć sposób na zdobycie pieniędzy.

Na ulicach wybuchają zamieszki. a wirus zbiera śmiertelne żniwo. Zaczyna się rozpaczliwy wyścig z czasem. Olga będzie musiała wniknąć do przestępczego świata warszawskich gangsterów. Tylko tam może dostać to. czego szuka.

Zapowiedź

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 14.95


ISBN

9788381953016: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/trzecia-zona-anna-pochlodka-watorek-aguirre-ann-193121u

Cena:gospodarka wodno elektrolitowa, chlopcy ktorych kocham, kultura wizualna, pokochać jasona pdf, socjologia kultury pdf, dr jekyll i pan hyde pdf, pluta wojciechowska książki, stęskniłam się za tobą, samotnica, ordynacja podatkowa komentarz, głosy z zaświatów, instrukcja obslugi kobiety, holistyczne ścieżki zdrowia, jak się nie martwić i zacząć żyć, parabellum mroz, harry potter ciekawostki, piotr palka, przestępstwa seksualne, jezioro narocz, marzycielka michalak pdf, zranione uczucia online, mróz chyłka tom 7…