Jak korzystnie kupić lub sprzedać mieszkanie

Jak korzystnie kupić lub sprzedać mieszkanie

Autor: Jacek Chołoniewski

Jednak najważniejszym. trudnym do przecenienia efektem jej przeczytania będzie pomoc w dokonaniu właściwej decyzji jeśli chodzi o znalezienie i wybór najbardziej odpowiedniego mieszkania.

W książce omówiono krok po kroku kolejne zagadnienia związane z zakupem mieszkania: od odpowiedzi na pytanie ‚kupić czy wynająć?’ po ‚instalowanie’ się w nowym lokum.

W tej książce znajdziesz odpowiedzi na ważne pytania: 

– Kupić mieszkanie na kredyt czy może wynająć?

– Czy teraz jest dobry moment na kupno mieszkania?

– Mieszkanie nowe czy używane?

– Jak szukać w internecie mieszkania dla siebie?

– Samodzielnie czy przez agencję nieruchomości?

– Co to jest zdolność kredytowa?

– Jak załatwić kredyt mieszkaniowy?

– Jak znaleźć

:

Cena:


ISBN

9788366494824: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/modlitwa-keller-timothy-208155u

Cena:


Kocham cię mimo wszystko

Autor: Małgorzata Lis

Ania tęskni za prawdziwą miłością. Marcin za świętym spokojem. Pozornie przypadkowe spotkanie wywraca ich życie do góry nogami. Podczas gdy dziewczyna widzi w tym rękę Boga. chłopak wzdryga się na samą myśl o Kościele. Zaskakujący kalejdoskop fatalnych zbiegów okoliczności. które stają się udziałem dwojga młodych ludzi. wystawia ich uczucie na prawdziwą próbę. Czy wyjdą z niej zwycięsko? Czy Ania nie straci wiary. gdy straciła już prawie wszystko? Czy Marcin odnajdzie Boga w najtrudniejszym momencie swojego życia?

Małgorzata Lis stworzyła portret miłości tak głębokiej. że zdolna jest przetrwać największe życiowe burze. i wiary tak prawdziwej. że można zaryzykować dla niej wszystko. To opowieść o dojrzewaniu w uczuciu do drugiego człowieka i do Boga. a także o tym. czego

35.99: https://woblink.com/ebook/slow-beauty-recepta-na-piekno-agnieszka-pocztarska-193132u

Cena:


101 Porad Rodzicielskich – część I

Autor: Mariola Kurczyńska

“101 Porad Rodzicielskich część I: potencjał intelektualny i emocjonalny dzieci oraz emocje przy stole”. to skarbnica wiedzy i porad dla rodziców dzieci od 2. do 6. roku życia. Ta wiedza będzie Ci służyć każdego dnia. a także przygotuje Cię na setki niespodziewanych trudnych “rodzicielskich sytuacji”.

Jak wspierać swoje dziecko w kilku ważnych sferach życia jednocześnie? Jak dbać o jego rozwój – emocjonalny i intelektualny? Jak zachęcić dziecko do próbowania nowych potraw i zdrowego odżywiania? Co robić. kiedy nie możemy poradzić sobie z pojedynczą sytuacją u dziecka. jak np. lęk przed dentystą. niechęć do odrabiania lekcji czy wykonywania obowiązków domowych?

Na podstawie swojego 25-letniego doświadczenia dokładnie wiem. z czym najc

5.99: https://woblink.com/ebook/arendt-derrida-i-foucault-a-religia-autor-zbiorowy-195648u

Cena:


Muzykofilia

Autor: Oliver Sacks

Jazz i rock z ich silnym dźwiękiem i swobodą improwizacyjną mogą być szczególnie atrakcyjne dla muzyków z zespołem Tourette’a i znałem wielu znakomitych jazzmanów z taką dolegliwością (chociaż niektórzy muzycy z Tourette’em wolą strukturę i rygor muzyki klasycznej). David Aldridge. zawodowy perkusista jazzowy. rozwija ten temat we wspomnieniach zatytułowanych ‚Rhythm Man’.

‚Od wieku sześciu lat nieustannie bębniłem na chłodnicach samochodowych. aż rytm wylewał mi się z uszu. […] Rytm i Tourette splotły się ze sobą od chwili. gdy odkryłem. że wybijanie rytmu na blacie stołu pozwala ukryć niekontrolowane podrygiwanie moich rąk. nóg i szyi. […] Odkrycie to spowodowało. że mogłem pokierować moją niepohamowaną energię. porządkując ją i formując. […] To ‚pozwolenie na eksplozję’ pozwoliło mi czerpać z wielkiego zasobu dźwięków i fizycznych doznań. co sprawiło. że nareszcie wiedziałem. jakie jest moje przeznaczenie: zostanę człowiekiem rytmu.’

W Muzykofilii Oliver Sacks bada potęgę muzyki. analizując doświadczenia pacjentów. muzyków i zwykłych ludzi. a znajdą się między nimi: chirurg. który po porażeniu piorunem dostaje obsesji na punkcie muzyki Chopina. osoby z amuzją. dla których symfonia brzmi jak brzęk rondli i pokrywek. oraz człowiek. którego pamięć nie obejmuje więcej niż siedem sekund – chyba że chodzi o muzykę. Doktor Sacks opisuje. jak muzyka potrafi ożywić zastygłych w bezruchu parkinsonistów. pozwala przemówić niemym ludziom po zawale. a także uspokaja i organizuje życie chorych na Alzheimera czy schizofreników. Muzyka potrafi inspirować. porywać na szczyty emocji i rzucać w ich głębie. bywa też czasami najlepszym lekarstwem. Gatunek ludzki jest pod tym względem absolutnie unikalny. W Muzykofilii Oliver Sacks tłumaczy. dlaczego.

‚Jak można żyć. nie poddając się czemuś tak tajemniczemu. czarownemu. wyzbytemu lęku jak muzyka? – pyta Oliver Sacks. wybitny neurolog i pisarz w swojej najnowszej książce Muzykofilia. Możemy postrzegać muzykę i jeszcze łączyć z nią silne emocje. gatunek ludzki jest w tym unikalny. twierdzi. Ten zachwycający mechanizm może jednak łatwo ulec mniejszym lub większym uszkodzeniom. jak to się dzieje w przypadku bohaterów jego książki. Muzyka może stać się przekleństwem. jak to się zdarza chorym. którzy na jakiś określony rodzaj muzyki reagują atakami epilepsji. Ale też może być nadzieją. jak dla pacjentów dotkniętych demencją. którzy poprzez muzykę są w stanie. choćby na chwilę. nawiązać jakiś kontakt z zewnętrznym światem’.

Anna Bikont. ‚Gazeta Wyborcza’

Oliver Sacks jest praktykującym lekarzem i autorem dziesięciu książek. między innymi bestsellera Mężczyzna. który pomylił żonę z kapeluszem oraz Przebudzeń (które stały się podstawą scenariusza filmu nominowanego do Oscara). Aktualnie mieszka w Nowym Jorku; jest profesorem neurologii i psychiatrii w Columbia University Medical Centre. jest też pierwszym Columbia University Artist.

W 2009 nakładem Zysk i S-ka Wydawnictwo ukazały się nowe wydania wcześniejszych książek Olivera Sacksa. Antropolog na Marsie oraz Mężczyzna. który pomylił swoją żonę z kapeluszem.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 40wolność od znanego, mali bogowie 2 jak umierają polacy pdf, infekcja tess gerritsen, tomasz wites, potęga teraźniejszości eckhart tolle pdf, brzydkie kaczątko andersena, podstawy pielęgniarstwa 2017 pdf, dusza anielska, agnieszka osiecka dzienniki, człowiek z sankt petersburga, postkomunistyczny, marcin poręba filozofia, ćwiczenia propriocepcji w rehabilitacji, dziady cz.3, mitologia celtycka pdf, magdalena woś, zdrady kontrolowane, scenariusze przedstawień teatralnych, fajne audiobooki, grzech śmiertelne co to…