Noc świetlików

Noc świetlików

Autor: Elżbieta Rodzeń

Kiedy magia wkracza do twojego życia. nic nie jest takie jak przedtem!

Paulina przebywa w szpitalu psychiatrycznym. ponieważ od kilku lat jej umysł walczy z ciałem. próbując zagłodzić ją na śmierć. Jedynym życzliwym człowiekiem dla niej jest młody pielęgniarz. Błażej. Chłopak namawia Paulinę do ucieczki. Trafia ona do domu trzech braci – młodych. tajemniczych mężczyzn. Dzięki nim przenosi się do niezwykłego świata elfów żyjących wśród ludzi. Nie wie jeszcze. że jego zasady są surowe. a sprzeciwiając się im. narazi nie tylko swoje życie. ale także życie kogoś. kogo pokochała. Dziewczyna odkrywa mroczną sferę walki o władzę. o nadprzyrodzone zdolności. o miłość.

Wszystkie zawirowania sprawią. że bohaterka będzie musiała złamać zakazy. które ją dotąd więziły. by móc uratow

Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Cena: 44.9


ISBN

9788381320641: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/tanczaca-w-ogniu-magda-mila-129685u

Cena:


Sexy Bastard. Knox

Autor: Eve Jagger

Trzecia książka z serii Sexy Bastard o uwodzicielskich mężczyznach. którym ciężko się oprzeć

Sławny. pociągający i bez wątpienia warty grzechu – taki właśnie jest Cooper Knox. Ten utalentowany bejsbolista słynnej drużyny New York Yankees przyciąga kobiety jak magnes. Kiedy zostaje przeniesiony do rodzinnej Atlanty. ma nadzieję. że spotka pewną dziewczynę. z którą kiedyś spędził noc i nie może o niej zapomnieć.

Chociaż Shelby Masters jest już dorosłą i piękną kobietą. dla bliskich nadal pozostaje „Małą Shelby”. Nikt nie domyśla się. że miała krótki romans z Knoxem. najlepszym przyjacielem jej nadopiekuńczego brata.

Gdy Knox i Shelby ponownie na siebie trafiają. od razu wiedzą. że nie są w stanie oprzeć się pożądaniu. Para zaczyna się potajemnie spotykać. Wkrótce jednak

29.9: https://woblink.com/ebook/jak-dawniej-leczono-czyli-plomby-z-mchu-i-inne-historie-nathan-belofsky-13676u

Cena:


Szczęście na wyciągnięcie ręki

Autor: Agnieszka Krawczyk

Uśmiech losu to dar. Rozglądajcie się. aby go nie przegapić.

Można pokonać złe wspomnienia i spróbować wyjrzeć poza mroczną zasłonę przykrości i zadr. które przyniósł nam los. Najpierw nieśmiało. a potem już z całą mocą uwierzyć. że szczęście jest już blisko. Dać sobie szansę i uwierzyć w nią. To jest pierwszy krok. który może zawieść nas w świat. o jakim nawet nie marzyliśmy.

Bohaterowie sagi Uśmiech losu powracają by zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.

Czy wreszcie uda się im rozwiązać zagadkę tajemniczego dobroczyńcy? Czy teza. że dobre uczynki wracają do nas po stokroć się potwierdzi? A wreszcie czy dawne tajemnice. które ujrzały światło dzienne. rozwiążą się szczęśliwie?

Trzeci tom o mieszkańcach Kamienicy pod Szczęśliwą G

44.4: https://woblink.com/ebook/kompulsywne-objadanie-sie-jak-dzieki-mocy-wlasnego-mozgu-uwolnic-sie-od-zaburzen-odzywiania-pdf-hansen-kathryn-146567u

Cena:brejdygant szadź, jak oswoić lame, pora na przygodę więźniowie miłości, janina petelczyc, furier, zakazana retoryka. podręcznik manipulacji, na czym polega tragizm balladyny, pomiary elektryczne książka, kroniki shannary książka, marek nowakowski dzieci, krzysztof kryza, witold gombrowicz książki, tess gerritsen śladem zbrodni, nierozlaczni, synowie i kochankowie, sprawdziany z matematyki dla klasy 2 szkoły podstawowej do wydrukowania, bez przebaczenia książka, kresowa opowieść…