Gole wszech czasów

Gole wszech czasów

Autor: Jarosław Kaczmarek

Kiedy pada gol w wielkim meczu. kibice na stadionie i przed ekranami na całym świecie szaleją z radości! Najwspanialsze zagrania tworzą nowy rozdział w historii futbolu. a opowieści o nich przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Sięgnijcie po lekturę o niesamowitych golach i bohaterach stadionów. O golu wielkiej ciszy. o indiańskim dryblingu i o czarodziejskich butach! Przeżyjcie jeszcze raz wspaniałe zagrania Maradony i Messiego. Garrinchy i Pelégo. Ronaldo i Lewandowskiego. Pamiętajcie. że opowieść jest jak piłka. liczy się tylko. kiedy jest w grze!

W tej książce oprócz emocjonujących historii znajdziecie infografiki ilustrujące akcje na boisku. a na kolorowych zdjęciach zobaczycie. jak na przestrzeni lat zmieniał się świat piłki nożnej.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena:


Plotkara 9: Tylko w twoich snach

Autor: Cecily von Ziegesar

Na zaproszenie Marcusa Blair wyjeżdża z nim do Londynu. W ramach romantycznej niespodzianki Marcus przedstawia jej Camilę. Twierdzi. że jest jego kuzynką i mogą razem spędzić lato. Serena gra główną rolę w filmie. w którego produkcję zaangażowana jest Vanessa.

Perypetie bogatej młodzieży z Nowego Jorku relacjonuje tajemnicza osoba o pseudonimie „Plotkara’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 19.99drugi wiek maszyny, niemiecki a1 słownictwo, władysław tatarkiewicz o szczęściu, marcin świetlicki żona, wyprawa skrytobójcy, tomasz mróz, giełda podstawy inwestowania, aleksandra wiktorowska, różnice indywidualne strelau, dendrologia seneta, mikołajek lektura do czytania online, fortnite battle royale gry online, honeyman, alex kerr, konfederacja barska skutki, obiecasz mi, kodeks cywilny z komentarzem pdf, martin ogień i krew, ciszewski deszcz, jak mówić żeby dzieci nas słuchały pdf za darmo, atlas zbuntowany audiobook, topografia powierzchni…