ISBN

ISBN

9788366494336: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/dlaczego-jezus-ravi-zacharias-207475u

Cena:


Dlaczego król elfów nie znosił baśni

Autor: Holly Black

Kiedy Cardan. Najwyższy Król z Elfhame był tylko wzgardzonym przez starsze rodzeństwo królewiątkiem i nocował w stajni. usłyszał historię chłopca. który miał serce z kamienia. Czy opowiedziano mu baśń o nim samym? Czy słowa trollowej wiedźmy. podobnie jak ponura przepowiednia nadwornego astrologa. stanowią zapowiedź jego niezwykłego losu i haniebnego końca?

Baśń ta jeszcze niejednokrotnie przewinęła się przez jego życie. aż w istocie miała zadecydować o jego życiu – lub śmierci.

W tej bogato ilustrowanej książce poznajemy nieznane. smakowite szczegóły z młodości Cardana i oglądamy go z zupełnie nowej strony. Wyjątkowy prezent od Holly Black dla tych. którym niestraszna elfowa magia!

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 3


ISBN

9788324078905: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/rzeczpospolita-zwycieska-alternatywna-historia-polski-ziemowit-szczerek-189942u

Cena:leszek dziawgo, ebook kup, kroniki akaszy pdf, shogun clavell, francois villon wielki testament, wiesław tarnowski, randka z księciem, nielegalni vincent v. severski, wieża milczenia mróz, test osobowości pdf, english in medicine, wielkie pytania psychologii, cyprian kamil norwid książki, analizy medyczne, jan piekło, darmowe ebooki pełne wersje, krentz, sposób na księcia pdf, blanka lipińska ten dzień, medaliony zofia nałkowska opracowanie, część sztuki teatralnej, conon…