Mowa ciała

Mowa ciała

Autor: Joe Navarro

Te techniki pozwoliły ująć groźnych przestępców. Sprawdź. w czym pomogą Tobie. Złam kod gestów i czytaj w myślach.

Ludzie to skomplikowane istoty i nieraz zupełnie nas zaskakują. robiąc coś. czego nigdy byśmy się po nich nie spodziewali. A może… to nie oni okazali się inni. niż myśleliśmy. tylko my nie słuchamy dość uważnie? Nie tylko tego. co mówią ich usta. lecz także tego. co wyraża całe ich ciało. Bywa. że pewne słowa nie chcą przejść przez gardło. Ciało jednak zdradza wiele.

Joe Navarro. agent specjalny FBI. latami doskonalił się w odczytywaniu ludzkich gestów i mimiki. dzięki czemu ujął wielu przestępców. a teraz skutecznie doradza prawnikom. bankierom i negocjatorom.

 • wykorzystaj techniki FBI. by lepiej się komunikować w domu i w pracy
 • rozszyfruj

  27: https://woblink.com/ebook/mroczna-tajemnica-bieszczad-pawel-slusarczyk-33963u

  Cena:


  Bierki

  Autor: Marcin Szczygielski

  ‚Bierki’. druga po ‚Berku’ część ‚Kronik nierówności’ Marcina Szczygielskiego to powieść napisana lekko. choć w sposób niemal brawurowy porusza sprawy. które na pewno nie są błahe. Podobnie jak pierwsza część. przełamuje pewne tabu. udowadniając. że w gruncie rzeczy podział na światy homo i hetero jest tylko umowny. bo tak naprawdę wszyscy marzymy o tym samym i tego samego pragniemy. Paweł jest uczniem. Anna jego nauczycielką. Stoją po dwóch stronach barykady i nie pałają do siebie sympatią. Coś jednak zaczyna ich łączyć – oboje zakochują się w tym samym mężczyźnie i oboje nawiązują z nim seksualną relację. Łańcuch zdarzeń. który połączy ich losy. spowoduje. że będą musieli opuścić swoje światy. Oboje zostaną postawieni przed koniecznością comming outu – Paweł wyjawi najbliższym. że jest gejem. a Anna będzie musiała zburzyć mur. którym odgrodziła się od ludzi po dramatycznych wydarzeniach sprzed lat…

  Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Latarnik

  Cena: 29.9


  Pomniejsze bóstwa

  Autor: Terry Pratchett

  Na świecie istnieją miliardy bóstw. Roją się gęsto jak ławica śledzi. Większość z nich jest zbyt mała. by je zauważyć. dlatego nigdy nikt ich nie czci. w każdym razie nikt większy od bakterii. które się nie modlą i nie mają wielkich wymagań w zakresie cudów. To są właśnie pomniejsze bóstwa – duchy miejsc. gdzie krzyżują się ścieżki mrówek. bogowie mikroklimatów pomiędzy korzeniami traw. I większość z nich taka już pozostaje. Ponieważ brakuje im wiary. Garstka jednak trafia w wyższe regiony. Powodem może być cokolwiek. Pasterz szukający zbłąkanej owcy znajduje ją w krzakach i poświęca minutę czy dwie. żeby wznieść niewielki kamienny ołtarzyk w ogólnej podzięce wszelkim duchom. jakie mogą przebywać w okolicy. Albo jakieś niezwykle ukształtowane drzewo zostanie skojarzone z lekiem na chor

  29.9: https://woblink.com/ebook/wloskie-lato-carrie-elks-153829u

  Cena:


  Bez pożegnania

  Autor: Harlan Coben

  Tylko jeden człowiek zna prawdę.

   

  Ken Klein.

   

  Posądzony przed jedenastoma laty o zgwałcenie i zamordowanie dziewczyny młodszego brata. Willa. ścigany przez FBI. rozpłynął się w powietrzu. a po jakimś czasie ludzie uznali. że zginął. Nie wszyscy. Na łożu śmierci matka wyznaje Willowi. że jego brat wciąż żyje. a zdjęcie Kena – zrobione przed dwoma laty – potwierdza. że jej słowa nie były majaczeniem umierającej kobiety. Will czuje. że musi odnaleźć brata. a kiedy znika jego ukochana. Sheilla. ta potrzeba zamienia się w konieczność. Czy istnieje jakiś związek między jej zaginięciem a dawną tragedią?

   

  Doskonała rozrywka. podnosząca adrenalinę jak nic innego.

  London Times

  Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

  Cena: Ludek Stanek


  Urodzony. by się nie bać

  Autor: Dariusz Malejonek

  Maleo – urodzony buntownik. zawsze na przekór systemowi – po raz pierwszy opowiada o burzliwej młodości. życiowych rewolucjach oraz spotkaniach face to face z Bogiem i szatanem.

  Od hardcorowych początków przez kultowe festiwale i koncerty po rosnącą popularność. Narkotykowe eksperymenty. duchowe poszukiwania i nadnaturalne doświadczenia. Trasa po Jamajce. wędrówki po Indiach i zaangażowanie w misje w Afryce.

  ‚Urodzony. by się nie bać’ to także elektryzująca opowieść o trzydziestu pięciu latach kariery niepokornego artysty oraz o rodzeniu się polskiej sceny reggae.

  Wydawnictwo: Znak

  Cena: 27.99  kathryn lasky, zabójcze lekarstwa, pielęgniarstwo internistyczne jurkowska pdf, prawo i piesc, przygody odyseusza, pussy joga, remigiusz mróz żona, fizjologia człowieka z elementami fizjologii stosowanej i klinicznej pdf, oleksa monika, test na aktywne słuchanie, magdalena woś, o powstawaniu polaków, ciemnosc…