ISBN

ISBN

9788366815179: Wydawnictwo

Format

14.95: https://woblink.com/ebook/w-cieniu-babiej-gory-irena-malysa-205390u

Cena:


Zjadacz czerni 8

Autor: Katarzyna Grochola

Nowa powieść Katarzyny Grocholi. O miłości!

Misterna mozaika postaci. miejsc i zdarzeń. Zaskakujący splot ludzkich losów. których tylko z pozoru nic nie łączy. I ON – zjadacz czerni. I tajemnicze 8.

A o czym jest ta powieść? Nie chcemy zdradzać zbyt wiele…

W Zjadaczu czerni 8 historie bohaterów łączą się we wzór. który dla nich pozostaje nierozpoznany. a mimo to ma sens. jak wiele sytuacji. miejsc i zdarzeń w naszym życiu. Miłość nie jest jednowymiarowa. określona i zamknięta w ramie. Nie sprowadza się tylko do tęskniących za czułym dotykiem kochanków. Jest szansą na człowieczeństwo. mimo wszystko i na przekór. I jeśli podejmiemy próbę zrozumienia drugiego człowieka. może zdarzyć się cud.

I o tym jest ta poruszająca powieść. O tęsknocie. nadziei i głębokim sensie przypadków. za które nie zawsze jesteśmy wdzięczni losowi.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 26.18


ISBN

9788366005686: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/enola-holmes-sprawa-zlowieszczych-bukietow-nancy-springer-176679u

Cena:


1

:

:

Cena:



podręcznik do psychologii pdf, kultura szkoły, joszua, siła rezyliencji, justyna majchrzak-lepczyk, 365 dni audiobook, agatha christie książki pdf za darmo, kadry i płace od podstaw książka pdf, polskie damy, wielka samotność kristin hannah, metro 2035 książka, kontrakt na miłość sandi lynn, antropologia społeczna, wisła w ogniu pdf, książka jak rzucić palenie pdf, paweł turczyński, książki do słuchania za darmo…