Tylko jeden wieczór

Tylko jeden wieczór

Autor: Krystyna Mirek

Czasem kusząca bajka okazuje się pułapką. a zwyczajne życie może stać się bajką.

Zanurz się w świecie świątecznych emocji.

Znana aktorka Amelia Diamond. a w prywatnie Sylwia Nowak. zbudowała życie doskonałe. Podziwiają ją tysiące kobiet. Ma wszystko. Urodę. sławę. kochającego męża. dom i wspaniałe dzieci. W internecie cieszy się ogromną popularnością.

Święta to dla niej piękny i ważny rodzinny czas. opowiada o tym w każdym wywiadzie. W tym roku wyjątkowo będzie mieć na kolacji wigilijnej nieplanowanego gościa. Z powodu nagłej śmierci siostry musi przyjąć jej córkę.

To tylko jeden wieczór – powtarza sobie. – Jakże prosta sprawa.

Ale to nieprawda. Sylwia ma bowiem tylko jedną. za to wielką tajemnicę. W zwykłe dni łatwo j

27.9: https://woblink.com/ebook/pocztowki-z-amsterdamu-agnieszka-zakrzewska-180290u

Cena:


W deszczu łatwiej ukryć łzy

Autor: Beata Olejnik

Czasem wystarczy chwila. by w życiu zmieniło się dosłownie wszystko… Właśnie tak było w przypadku Marty. która w zimny grudniowy dzień dostrzegła za oknem swojej kwiaciarni przemarzniętego chłopca i zaproponowała mu herbatę. Kobieta nie spodziewała się. że ten drobny gest poprowadzi jej życie w zaskakującym kierunku. Bo przecież miała wszystko: dobrze prosperujący własny biznes. przyjaciół. stały związek… Jednak wkrótce okazuje się. że ukochany mężczyzna pragnie innego życia za granicą. a Marta ma silną konkurencję – w postaci pieniędzy. Gdy jeden związek się rozpada. rodzi się nowy. oparty na prawdziwej przyjaźni. Czy to możliwe. by przerodził się w coś więcej?

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 34


ISBN

9788366173439: Wydawnictwo

Format

36.9: https://woblink.com/ebook/dziedziczka-jeziora-dorota-dziewonska-maria-dahvana-headley-180314u

Cena:


Dieta okienkowa

Autor: Justyna Mizera

Wiele osób marzy o szczupłej i zgrabnej sylwetce. Jednak nie wszystkie sposoby na odchudzanie są dobre dla naszego zdrowia. W jaki sposób mądrze i zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów? 

Dieta okienkowa autorstwa Justyny Mizery to książka. w której znajdziesz pełne spektrum informacji na temat postu przerywanego – metody. która zapewnia zdobycie i utrzymanie odpowiedniej wagi. 

Autorka szczegółowo opisała kwestie związane z przyczynami otyłości. a także z metabolizmem. Dowiesz się. w jaki sposób post przerywany wpływa na fizjologię człowieka oraz poprawia parametry zdrowotne. 

W książce znajdą się przykładowe zestawy żywieniowe dla różnych typów diet okienkowych. a także 90 autorskich przepisów na zdrowe i smaczne dania (w tym lunchboxy).

Justyna Mizera

Jedna z n

39.9: https://woblink.com/ebook/fiedler-glod-swiata-piotr-bojarski-181641u

Cena:księżniczka z lodu pdf, lego piraci lata 90, tadeusz mostowicz, aromaterapia książka pdf, joanna zawadzka moment życia 2, historia bez cenzury prowadzący, bajka o drzewie, klan czerwonego lisa pdf, windows form, drgawki goraczkowe, książki online, artysta sławomir mrożek gatunek i rodzaj literacki, cykl pieśń lodu i ognia, diagnostyka pojazdów samochodowych, marek waszkiewicz, tęczowa książeczka, mistrz i małgorzata epub, dominika van eijkelenborg…