Obsesja

Obsesja

Autor: Hardt Helen

Jade Roberts darzy Talona Steela poważnym uczuciem i bardziej niż kiedykolwiek jest zdecydowana pomóc mu uporać się z demonami przeszłości. Kontynuuje swoje dochodzenie w sprawie Steelów… i nieświadomie przyciąga niebezpiecznych wrogów z ich owianej tajemnicą przeszłości.

Talon głęboko kocha Jade i pragnie zdobyć ją na zawsze. Konfrontuje się więc ze swoimi najpoważniejszymi lękami i odsłania wciąż świeże rany. próbując je zaleczyć. Kroczy drogą śliską i zdradziecką. ale jeśli na niej wytrwa. w końcu będzie wart miłości Jade.

Ogień namiętności między nimi wciąż płonie. ale z mroku wyłaniają się dawni wrogowie Talona. Oboje. i Jade. i Talon nie są bezpieczni…

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 27.9


30 Scen z życia Maryi

Autor: Aneta Liberacka

Poruszające. intymne świadectwa. będące zapisem prawdziwych historii pokażą Ci jak w praktyce inspirować się życiem Maryi – jak przeżywać radosne. ale także bolesne chwile w Twoim życiu. Niezbędnik bliskości z Maryją. który oddajemy w Twoje ręce. poprzez rozważanie Jej życia. pomoże Ci być blisko Niej w modlitwie czy rozmyślaniach o Niej jako kobiecie. matce. przyjaciółce i drogowskazie.

Wszystkie historie przedstawione w książce są prawdziwe.

W środku znajdziesz:

 • 30 scen z życia Maryi. zaczerpniętych z Ewangelii
 • 30 prawdziwych historii współczesnych kobiet wraz z wezwaniami modlitewnymi
 • Wybór pogłębiających felietonów o Maryi – Kobiecie. Matce. Drogowskazie życia
 • Zbiór najpiękniejszych modlitw. litanii i nowenn za wstawienni

  40: https://woblink.com/ebook/zabijcie-wszystkich-bog-swoich-rozpozna-violetta-domagala-169676u

  Cena:


  ŻYJ I POZWÓL ŻYĆ

  Autor: Hendrik Groen

  A gdybyś mógł po prostu zniknąć? Porzucić dotychczasowe życie i zacząć od nowa w zupełnie innym miejscu?

  Arthur Ophof zupełnie inaczej wyobrażał sobie swoje życie. Marzył o emocjonujących podróżach w odległe rejony świata. a zamiast tego tkwi godzinami w ulicznych korkach. Jego małżeństwo utknęło w martwym punkcie i stało się równie nudne i nieekscytujące. jak jego przyjazne rodzinom z dziećmi sąsiedztwo. Piątkowe popołudnia spędzane w towarzystwie trzech najlepszych kumpli są jedyną osłodą jego monotonnej egzystencji. Arthur zbliża się do pięćdziesiątki i ma poczucie. że czas ucieka.

  Kiedy jego pracodawca „z żalem pozwala mu odejść”. Arthur – z całkiem niezłą odprawą – dostrzega szansę na rozpoczęcie życia na nowo…

  Pełna werwy opowieść. Nies

  Wydawnictwo: Czarne

  Cena: 43.9


  Spełniacze

  Autor: Małgorzata Falkowska

  Spełniając marzenia innych. spełniasz się i Ty!

  To miał być zwyczajny projekt na studia.

  Dominika. Maciej i Julian mieli pomysł. by spełniać marzenia. Zaczęło się od listów dzieciaków z pobliskiego Oratorium. jednak dzięki determinacji trójki przyjaciół i z pomocą profesora Kellera. swoją działalność rozpoczęła Fundacja Spełniacze.

  Dwanaście miesięcy w roku – dwanaście marzeń do spełnienia.

  Małgorzata Falkowska zaprasza czytelników w niezwykłą podróż pełną dobra. miłości i wzajemnej tolerancji. Dwanaście wyjątkowych listów. dwanaście wyjątkowych historii. wielu naprawdę życzliwych ludzi. Poznaj Fundację Spełniacze. jej założycieli i dzieciaki. którym pomogli.

  Wzruszająca. ciepła historia. która zabiera czytelnika w podróż p

  29.9: https://woblink.com/ebook/kropla-zazdrosci-morze-milosci-natalia-sonska-28195u

  Cena:


  Randka z milionerem

  Autor: Cathy Williams

  Susie Sadler umówiła się na randkę przez internet. Gdy w restauracji dostrzega mężczyznę. który na nią czeka. od razu wie. że to nieporozumienie. W panice dosiada się do jedynego samotnego mężczyzny w lokalu. Jest nim milioner Sergio Burzi. właściciel restauracji. Sergio przyzwyczajony do tego. że kobiety o niego zabiegają. nie wierzy w chaotyczne tłumaczenia Susie. Ponieważ jednak podobają mu się jej spontaniczność i fantazja. zaprasza ją na kolację…

   

  Wydawnictwo: Harlequin

  Cena: 7.99  becca fitzpatrick książki, mariusz kicia, jo nesbo pdf, napraw się książka, wracał do itaki, allen carr jak skutecznie rzucić palenie, dogoterapia książki pdf, sprawdzian z genetyki gimnazjum, zla julia pdf, grzegorz karasiewicz, budujemy cisze mp3 chomikuj, trendy w turystyce, darmowe książki pdf do ściągnięcia, akademia pana kleksa mobi, janusz orłowski…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin