ISBN

ISBN

9788726319606: Wydawnictwo

Format

2.99: https://woblink.com/ebook/nie-musisz-zdejmowac-kapelusza-opowiadanie-erotyczne-jones-julie-198798u

Cena:


Kopciuszek

Autor: Bracia Grimm

Historia dobrej i szlachetnej dziewczyny. która była okrutnie traktowana przez macochę i jej dwie córki. Przezwały one przybraną siostrę Kopciuszkiem. kazały jej pracować ponad siły. Pewnego dnia siostry Kopciuszka dowiedziały się. że książę urządza wielki bal. podczas którego miał wybrać sobie narzeczoną. Córki macochy pojechały na bal. Biedna dziewczyna również chciała się tam udać. ale macocha nie wyraziła na to zgody. Z pomocą przyszło drzewko zasadzone przez Kopciuszka na grobie matki.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


Rybak i geniusz

Autor: Bolesław Leśmian

Jedna z sześciu orientalnych baśni ze zbioru „Klechdy sezamowe’ Bolesława Leśmiana. opowiadająca o ubogim i pracowitym Rybaku oraz jego przygodzie z wyłowioną z morza szkatułką. To opowieść. której elementy rzeczywiste mieszają się z magią. Zagadki. wyprawy i niezwykłe postaci rozbudzą wyobraźnię zarówno dzieci. do których przede wszystkim ten utwór jest skierowany. jak i dorosłych. którzy mogą kojarzyć autora głównie z jego twórczością poetycką.

Leśmian wnosi się na szczyty wirtuozerii językowej by pokazać nam świat bez ograniczeń. gdzie spełniają się marzenia. a bohaterowie dzięki swojej determinacji osiągają szczęście i zdobywają bogactwa.

Jednak baśń nie byłaby baśnią. gdyby nie zawierała przestrogi. W tej opowieści dowiadujemy się dlaczego nie warto otwierać niewiado

14.99: https://woblink.com/ebook/stracone-zludzenia-honore-de-balzac-199057u

Cena:zajdel nagroda, sprawdzian dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 klasa 2, entomologia sądowa, mariusz karwowski, taniec z motylami, przednerkowa niewydolność nerek, królewska era galacticos, książka ten dzień pdf, historia współczesnej psychologii schultz pdf, grochola pocieszki, paulo coelho 11 minut, sekretne życie ceecee wilkes, małgorzata rogala zapłata, grzegorz kasdepke detektyw pozytywka, metoda czarnej skrzynki pdf, tylko nie mazury, kurs biblijny…