Saga rodu z Lipowej 36: Serbente

Saga rodu z Lipowej 36: Serbente

Autor: Marian Piotr Rawinis

Ostatni tom opowieści o wielkim rodzie rycerzy z Lipowej.

Król Jagiełło przygotowuje się do wojny z Krzyżakami.

Srebente ucieka. a Oset ma być sądzony pod zarzutem uprawiania czarów. Grozi mu spalenie na stosie.

Milenia naiwnie wierzy. że pan Niczek to wielki rycerz z Lipowej. W ogóle nie domyśla się tego jak straszna jest prawda. podczas gdy w kamienicy pani Libuszki dochodzi do przerażającej zbrodni. Uciekając przed karą. Niczek dowiaduje się kto jest jego matką oraz kim jest jego ojciec. Tego ostatniego musi prosić o wybaczenie.

Pani Dorotka. będąc z dala od Lipowej. rodzi córkę. pamiętając o przysiędze. którą złożyła podczas spowiedzi.

Tymczasem Żelazny Pies natrafia na Mateusza. by ostatecznie zniszczyć ród z Lipowej…

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


Namiętność – 6 opowiadań erotycznych dla dorosłych

Autor: Bech Camille

6 podniecających opowiadań o namiętności autorstwa Camille Bech. Zbiór zawiera następujące opowiadania: Cena pożądania – Maliwan – Gaja nie ma sobie równych – Uczeń – Señora Alicia Tavares – W barze w centrum miasta.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


Zwycięzcy bieguna. Powieść fantastyczna

Autor: Edmund Jezierski

Znany magnat organizuje wyprawę na. tajemniczy dotychczas. biegun północny. Sam pomysł określany jest jako magnacki ‚wymysł’. który narazi kraj na straty finansowe i śmieszność. Pod szczególną wątpliwość opinii ludu zostają również poddane tajemnicze koneksje pomiędzy magnatem. a chłopakiem z nizin społecznych. który ma poprowadzić wyprawę na tak olbrzymią skalę.

Język. postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opinii wydawcy. Utwór ma charakter publikacji historycznej. ukazującej postawy i tendencje charakterystyczne dla czasów z których pochodzi. W niniejszej publikacji zachowano oryginalną pisownię.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


Format

EPUB.MOBI: 198416

https://woblink.com/ebook/pozadanie-4-pawilon-pozadania-opowiadanie-erotyczne-malva-b-198416u

:

Cena:bezpieczna przystań sparks, katarzyna konopka, odysey one, anatomia człowieka repetytorium, jestem zona terrorysty, konstytuowanie, tomasz betcher, city invest, żeglarz jachtowy książka, kraszpip, ta która musi umrzeć audiobook chomikuj, zmiana jolanta sad pdf, serce gangstera pdf, test z władcy lewawu, historia polski dla dzieci pdf…