ISBN

ISBN

9788366436480: Wydawnictwo

Format

13.45: https://woblink.com/ebook/anatomia-zdrowia-agnieszka-leszczynska-173227u

Cena:


Wyspa kochających lemurów

Autor: Arkady Fiedler

Madagaskar to wyspa. która wabi. Arkadego Fiedlera zwabiła dwa razy. Przemierzył ją wzdłuż i wszerz. najpierw z jednym. a później dwoma lemurami. Poznał gruntownie jej mieszkańców. faunę i florę. historię i obyczaje. A potem to wszystko opisał – tak pięknie. tak fascynująco. że po lekturze chciałoby się natychmiast na własne oczy ten urokliwy zakątek świata zobaczyć.

Dziś pewnie Madagaskar jest inny – Malgasze pewnie pozbyli się wielu fadi. pewnie już w tak zadziwiający i niezwykle skuteczny sposób nie sprawdzają wierności żon. pewnie voaye już im mniej straszne – więc tylko dzięki Autorowi możemy tę dawną wyspę kochających lemurów poznać.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Bernardinum

Cena: 19.9myśli nowoczesnego endeka, wotum nieufności mroz, łamigłówki dla dorosłych pdf, bezpłatne ebooki, dawkins bóg urojony, zakłąd pascala, gta5 poradnik, buszujący w zbożu audiobook, jan olszewski biografia, metominia, kosmiczne zachwyty chomikuj, rafik olsztyn, edgar allan poe opowieści miłosne śmiertelne i tajemnicze, przeciw śmierci pdf, ubik dick, potęga podświadomości – joseph murphy, spowiedź hitlera 2, seksolatki, mariusz świder, słownik polsko łaciński pdf, fińskie dzieci uczą się najlepiej pdf…