Małe szczęście. Własnoręcznie zbudowana historia

Małe szczęście. Własnoręcznie zbudowana historia

Autor: Dee Williams

 

PRAWDZIWA OPOWIEŚĆ DLA KAŻDEGO. KTO CHOĆ RAZ MARZYŁ. BY RZUCIĆ WSZYSTKO I WYJECHAĆ W BIESZCZADY

Po części poradnik. po części osobisty dziennik. Małe szczęście to uwodzicielska medytacja autorki – ekspertki od niewielkich domków i ryzykownych decyzji – na temat korzyści płynących ze zwolnienia tempa i docenienia tych naprawdę ważnych w życiu rzeczy. Dee Williams dzieli się z czytelnikiem lekcjami. które przemówią do każdego. kto podświadomie czuje. że „być” niekoniecznie znaczy „mieć”. Ta opowieść sprawi. że odważysz się zrobić pierwszy krok w stronę szczęścia!

NIEKTÓRE DECYZJE ZMIENIAJĄ WSZYSTKO NA… MNIEJSZE I LEPSZE

 

„Inspirująca historia Dee Williams trafi (…) do każdego.

47.9: https://woblink.com/ebook/tesla-jan-szkudlinski-w-bernard-carlson-191656u

Cena:


Judasz

Autor: Kazimierz Przerwa-Tetmajer

Czteroaktowa tragedia Kazimierza Przerwy-Tetmajera z 1917 roku. Opowiada historię jednego z apostołów. tytułowego Judasza. którego złe działania autor próbuje racjonalnie uzasadnić. Bohater jest zadłużonym. nieszczęśliwym człowiekiem. pogrążonym w konflikcie ze swoimi dziećmi oraz matką. która w dzieciństwie źle go traktowała. Szuka ukojenia wśród uczniów Jezusa. jednak przez związek z szaloną kobietą rujnuje relacje z pozostałymi apostołami.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788366553873: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/daj-nam-jeszcze-szanse-sylwia-trojanowska-191663u

Cena:


Gdańsk: szwedzkie karty historii

Autor: Wojciech Łygaś

Czy wiesz. ile jest Szwecji w Gdańsku? Jaką rolę odegrało miasto w walce Zygmunta III Wazy o szwedzki tron? Jaki podarunek od królowej Krystyny znajduje się w klasztorze oliwskim? Co wspólnego mają Gdańsk i Visby?

Budownictwo. emigracja polityczna. sztuka. religia. handel – ślady szwedzkiej obecności w Gdańsku mają różne oblicza. Wojciech Łygaś skupił się na faktach mało znanych. rzadko wcześniej opisywanych. Powstał zarys kulturalnych i politycznych relacji Gdańska ze Szwecją do połowy XVIII wieku. dla których tłem są tak ważne w historii wydarzenia jak reformacja. wojny północne. konflikty polsko-szwedzkie czy dzieje Hanzy.

Wydawnictwo: Marpress

Cena: 32język staroegipski, powody do życia, szadź za darmo, skrzynia władcy piorunów pdf, 365 dni pdf za darmo, żulczyk świątynia, remigiusz rock maciaszek, tomasz judym dzieje, rewizor gogol pdf, makroekonomia pdf, barbara bukała trening przed maturą, allen carr łatwy sposób na rzucenie palenia pdf, władysław tatarkiewicz historia filozofii tom 2 pdf, dzien wagarowicza, hodza, dlaczego chcemy żebyś był bogaty, the settlers: narodziny kultur, kamil sadkowski…