Sekrety Julii

Sekrety Julii

Autor: Płowiec Anna

Gdy Alicja znajduje listy matki. czuje. że odkrywa historię niezwykłej miłości.

Nie wie. że gdy rozwikła sekret. odmieni swoje życie raz na zawsze.

Nigdy nie wiesz. kogo spotkasz na tatrzańskiej ścieżce. Julię przed tragiczną śmiercią w górach ratuje chłopak o oczach koloru niezapominajek. Choć byłoby lepiej. gdyby ich drogi nigdy się nie przecięły. czasu nie da się cofnąć. W sercu Julii rodzi się uczucie. Kiedy zdecyduje się poddać miłości. może jednak być już za późno. a los okrutnie z niej zakpi.

Aby zawalczyć o miłość. trzeba będzie uciec się do sekretów. złamać wiele konwenansów i działać wbrew sobie. Czy to wystarczy. by ocalić uczucie. które narodziło się na górskim szlaku?

Czy rozwikłanie sekretu sprzed lat w końcu przerwie krąg niespełnionej

35.9: https://woblink.com/ebook/smierc-nadeszla-wczoraj-aleksandra-marinina-154171u

Cena:


ISBN

9788365610225: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook_czasopisma/tygodnik-powszechny-zwierzenia-zwierzat-opracowanie-zbiorowe-159788

Cena:


ISBN

9788320057843: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/anestezja-chorych-w-stanie-zagrozenia-zycia-waldemar-machala-161661u

Cena:


OPC ekstrakt z pestek winogron

Autor: Simons Anne

OPC jest najsilniejszym antyoksydantem. który eliminuje chorobowe stany w organizmie oraz przyspiesza proces rekonwalescencji. dodatkowo zwiększając odporność. Skutecznie zapobiega objawom przedwczesnego starzenia. likwiduje stany zapalne i niweluje przyczyny przewlekłych alergii. Co więcej. usuwa uczucie zmęczenia i przepracowania. Ekstrakt z pestek winogron jest również najsilniejszym środkiem ochronnym naczyń krwionośnych i limfatycznych. Reguluje poziom cholesterolu przez co zmniejsza ryzyko zawału i udaru. Poprawia działanie układu sercowo-naczyniowego. zapobiega zatorom i zakrzepom żylnym. Wpływa także pozytywnie na mikrokrążenie w gałce ocznej dzięki czemu może być stosowany w profilaktyce zaćmy. Wyeliminuj wolne rodniki.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena:


Jeszcze raz. Nataszo

Autor: Karolina Wilczyńska

Natasza miała wszystko: kochającego męża. piękny dom. spektakularną karierę i własną agencję reklamową. Życie Nataszy wielu osobom mogłoby wydać się perfekcyjne i takie właśnie było… Do czasu.

„Jeszcze raz. Nataszo’ to opowieść o kobiecie. która kochała zbyt mocno. Swojego odbicia i akceptacji szukała w oczach ukochanego. Teraz musi iść przez życie sama. Czy odnajdzie utracone szczęście i spokój?

To kojąca książka. która rozgrzeje serce każdej kobiety. Tytuły kolejnych rozdziałów tworzą swoisty dekalog. który powinna znać każda kobieta. Nie będziesz mogła jej odłożyć. Będziesz chciała jeszcze. jeszcze.

„Każdy związek to nieustanne pole walki. A walka staje się bezpardonowa. kiedy małżeństwo po 18 latach przechodzi do historii. Czy Natasza.

35.9: https://woblink.com/ebook/top-dogg-jens-lapidus-154111u

Cena:historia literatury niemieckiej pdf, oskar i pani roza ebook, e-booki za darmo, ardeny 1944. ostatnia szansa hitlera, krotka rozprawa miedzy 3 osobami, stefan niesiołowski książki, puzyńska pokrzyk, sprawdziany z matematyki klasa 6, ksiazka pieprzyc to, wypracowanie z pana tadeusza, tysiąc szkół na tysiąclecie, goleman inteligencja emocjonalna pdf, witold abramowicz, chyłka remigiusz mróz, piąta ewangelia pdf, niewidzialni, pokonać lęki i fobie, oda do wolności interpretacja, dorota gromnicka, andre stern, remigiusz mróz ksiazki, magda m ciąg dalszy nastąpił pdf, klapsy opowiadania, jak umrzec…