202547

202547

27.9: https://woblink.com/ebook/otylosc-brzuszna-milena-nosek-202547u

1

:

Cena:


Inni mają lepiej

Autor: Krystyna Mirek

Życie nie zawsze układa się tak. jak byśmy chcieli. Bywa skomplikowane. zwłaszcza gdy wyobraźnia zaczyna pracować na naszą niekorzyść.

Historia Zuzy. Natalii i Jagody to opowieść o tym. jak bardzo możemy się mylić w ocenie życia innych ludzi i swoich problemów. A także o miłości. ukrytych pragnieniach. drugich szansach i kobiecej przyjaźni. która daje siłę. by uwierzyć. że szczęście może być wyborem. nie przypadkiem.

Inni mają lepiej to idealna lektura dla tych. którym wydaje się. że życie sąsiadów. znajomych. wszystkich bliskich i dalekich „innych” jest bardziej kolorowe i dla tych. którzy potrzebują zachęty. by ruszyć z miejsca.

Warto przyjrzeć się historiom bohaterek. by na co dzień nie ulegać iluzjom. a walczyć o to. co jest dla nas naprawdę ważne.

Krystyna

31.99: https://woblink.com/ebook/klub-auschwitz-i-inne-kluby-agnieszka-dauksza-204761u

Cena:sejmwielki, cmętarz, rak to nie choroba, kwiat śmierci, kazimierz kutz książki, łtn, jak czytac ludzi, idealny jak diabli pdf, o miłości i innych demonach, równowaga ogólna, władca hunów zwany biczem bożym, wszystko czego pragnę w te święta pdf doci, odważne dusze pdf, książki o holokauście, filozofia zdrowia…