Opowieści z Narnii (#2). Opowieści z Narnii. Tom 2. Książę Kaspian

Opowieści z Narnii (#2). Opowieści z Narnii. Tom 2. Książę Kaspian

Autor: C.S. Lewis

W życiu znanych nam z tomu Lew. Czarownica i stara szafa bohaterów upłynąl rok. w świecie Narnii natomiast 1300 lat!

Piotr. Zuzanna. Edmund i Łucja – młodzi bohaterowie opowieści – spieszą na pomoc prawowitemu władcy Narnii. księciu Kaspianowi. który toczy śmiertelny bój o prawo do tronu.

Drugi tom narnijskiej sagi w szacie filmowej ilustrowany fotosami z ekranizacji Księcia Kaspiana.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 16.9


Rok na Kwiatowej. Tom 3. Dotyk słońca

Autor: Karolina Wilczyńska

Pierwsze wiosenne i ciepłe promienie słońca to znak. że wszystko wokół budzi się do życia. Tak jak rozkwitają pąki kwiatów. tak rodzą się nowe uczucia i emocje…

Róża przeżywa euforię ponownego zakochania. Gdy mężczyzna jej życia zjawia się po latach w progu mieszkania. Róża zupełnie traci głowę. Przyjaciółki radzą jej zachować ostrożność. lecz czy samotna dotąd kobieta będzie w stanie oprzeć się upojnej nocy w objęciach ukochanego? 

Gdy ten niespodziewanie znika. Róża zostaje… nie tak całkiem sama. W trudnych chwilach będzie mogła liczyć na pozostałe mieszkanki bloku przy ulicy Kwiatowej. mimo że każda z nich musi borykać się ze swoimi problemami. Ale od czego są przyjaciółki! 

„Rok na Kwiatowej” to pełne k

:

Cena:


Piwo

Autor: Tomasz Kopyra

Autor – najpopularniejszy ekspert od piwa w Polsce – odkryje przed tobą całą różnorodność piwnego świata. Dowiesz się. że chmiel w piwie to jedynie przyprawa. a drożdże mogą wnieść do piwa zapach bananów. goździków czy końskiego siodła . Nauczysz się czytać etykiety. degustować i oceniać jakość piwa. Uświadomisz sobie. że domowe warzenie piwa nie jest trudniejsze niż ugotowanie zupy i że. za kiepskim smakiem taniego piwa nie stoi bydlęca żółć czy spirytus.

Rewela(olu)cyjna książka. która pozwoli ci stać się piwnym geekiem i świadomie korzystać z owoców trwającej „piwnej rewolucji”.

Tomasz Kopyra z blogu: blog.kopyra.com – piwowar domowy i rzemieślniczy. jeden z założycieli Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych. certyfikowany sędzia Beer Judge

Wydawnictwo: Akcent

Cena: 22.9mróz chyłka tom 1, mój szef, ojciec chrzestny audiobook, stracone zachody miłości, ksiądz twardowski dzieciom wiersze pdf, 365 dni film chomikuj, magia zmiany, kolejne 365 dni pdf, afazjologia, i ze ci nie odpuszcze online, budowa i czynności życiowe organizmów sprawdzian klasa 5 chomikuj, raport pileckiego pdf, reymont wampir, euro truck simulator 2 mapa dealerów, wędzki dariusz, długi płatek morza, niedobry pasterz, podroz do kresu nocy, twój drugi mózg chomikuj, chyłka tom 6 pdf, pudelko z marzeniami, emocje pdf, król maciuś pierwszy książka…