Doktorze seks proszę! – opowiadanie erotyczne

Doktorze seks proszę! – opowiadanie erotyczne

Autor: Luz Alicia

„Moje życie ostatnimi czasy zdecydowanie nabrało pikanterii. Ciało płonie niegasnącym ogniem.’.

Charlene. studiująca na drugim roku medycyny. nie wyobraża sobie nawet jak odmieni się jej życie romantyczne… a w zasadzie erotyczne. Zwykle nieśmiała daje się skusić na wyjście na pikantną prywatkę. W czarnych pończochach i wysokich obcasach. wychodzi gotowa na wszystko!

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


1

:

:

Cena:


Nauczycielka pianina – opowiadanie erotyczne

Autor: Salt Vanessa

Pewnej bezsennej nocy Natasha leży w swoim eleganckim mieszkaniu i wyobraża sobie Christiana i Dionysosa. swoich o dwadzieścia lat młodszych uczniów gry na fortepianie. Nigdy wcześniej tak się nie podnieciła fantazją erotyczną. Jest nie tylko ich nauczycielką. ale jest też zamężna i dwa razy od nich starsza. Są jak zakazany owoc.

Gdy nazajutrz okazuje się. że przez przypadek Natasha zapisała obu młodych mężczyzn na jedną lekcję. postanawia zaprosić uczniów. by trochę pograli na cztery ręce… Czy jej fantazja będzie mogła się ziścić?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99malcolm gladwell błysk, przygody kajtusia, sergiusz piasecki pdf, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi audiobook cały za darmo, asiunia audiobook, voblink, kurs rysunku pdf, sylvia browne, nagroda nike 2020, ojciec chrzestny trylogia, mieszko pierwszy tajemniczy, zmierzch lubieżnego dziada, o kamilu który patrzy rękami, lato w pensjonacie pod bukami, papież leon 13, ksiazki ebook, piaskowa góra joanna bator…